Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний український турнірний оператор Starladder оголосив про повернення до проведення турнірів з Counter-Strike. Анонс з’явився на англомовній версії сайту першого квітня.

В анонсі йдеться про те, що в найближчі два роки починаючи з 2025 ТО проведе чотири події, в кожній з яких буде брати участь 16 команд. Каталізатором для повернення у CS2 стало збільшення кількості команд, збільшення інтересу до турнірів і нові правила Valve, які значним чином зруйнували монополію ESL і BLAST починаючи з 2025 року. 

Турніри продовжать славетну серію Старладерів, яка нараховує аж 18 подій. Присутність Starladder в CS завершилася Мейджором в Берліні, після якого турнірний оператор припинив проводити турніри під власним брендом і зосередився на обслуговуванні замовлень розробників ігор, проводячи турніри під їх брендами. 

Розклад турнірів Starladder:

  • Сезон 19: 26 травня – 1 червня 2025 р.
  • Сезон 20: 12 вересня – 21 вересня 2025 р.
  • Сезон 21: 25 травня – 31 травня 2026 р.
  • Сезон 22: 11 вересня – 20 вересня 2026 р.

Переможці попередніх турнірів:

Материалы по теме

Starladder живий і навіть отримав відзнаку за роботу від Tencent Gaming

Українська компанія Starladder отримала нагороду «Excellent Supplier of The Year» за плідну працю у 2022 році від свого партнера компанії Tencent Gaming.

Київ посів сьоме місце за кількістю великих турнірів в історії CS:GO. Останній такий турнір був аж у 2018 році

0

Українська столиця місто Київ посіла сьоме місце за кількістю великих турнірів, проведених за часи історії CS:GO. На першому місці опинилося польське Місто Катовіце, де відбулося аж 9 великих турнірів ESL.

NAVI, Maincast та Starladder запустили проект DropToSave для збору пожертв на підтримку України

Українські кіберспортивні організації NAVI, Maincast, Starladder та B8, а також ряд відомих кіберспортивних діячів повідомили про запуск проекту DropToSave, спрямованого на підтримку України.