Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Студия Maincast на Twitch заняла первые два места в рейтинге самых популярных в русскоязычном киберспортивном сегменте на 2021 год. За просмотром матчей по Dota 2 зрители провели более 50,2 млн часов.  Статистикой поделился портал Streams Charts.

В топ-2 также попала студия Maincast, но уже по дисциплине CS:GO 28.12 млн просмотров. Тройку лидеров замыкает dota2ti_ru, на протяжении всего турнира канал набрал 23.51 млн просомтров по часам.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Разработчики отказались от существующей системы» — Bubzkji раскритиковал рейтинг в CS:GO

Полная статистика топ-10:

Второй канал студии Maincast по Dota 2 занял девятую строчку в рейтинге — фанаты провели на эфирах более 3.64 млн часов.

Материалы по теме

Студія Maincast представила патріотичну колекцію одягу з худі, світшоту та футболки. 50% прибутку перерахують до ЗСУ

Українська кіберспортивна компанія Maincast створила лімітовану серію патріотичного мерча. 50% від прибутку якого перерахують на підтримку ЗСУ. 

Maincast oбізвав ForZe бензоколонкою, правда чомусь тільки на українськомовній трансляції

Українська студія трансляцій Maincast на українськомовній трансляції матчу ForZe проти Outsiders назвала команду ForZe бензоколонкою у підписі назви трансляції. Таку назву, судячи з усього, адміни Maincast дали через тісні зв’язки російської команди з компанією ЛУКОЙЛ.

RuHUB залишила найхаризматичніша коментаторка студії, яка ходила на мітинги та збирала гроші для України

Зірка студії RuHUB Дар’я Eiritel Морозова пішла з найбільшої російської студії. Цей вчинок чекали давно, бо саме Eiritel зайняла активну антивоєнну позицію після початку війни в Україні.

З російської студії RuHUB звільнено чотирьох талантів, які були помічені за засудженням війни в Україні

Коментатори та аналітики Рустам ‘Adekvat‘ Мавлютов, Дмитро ‘Inmate‘ Філінов, Міла ‘Mila‘ Алієва та Олексій ‘Lex‘ Філіппов закінчили співпрацю з RuHub. Про це повідомила студія с соціальній мережі «ВКонтакті». Нагадаємо, що RuHUB входить до тісно пов’язаного з керівництвом Росії кіберспортивного холдингу ESForce.