Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Австралійська команда Team Reignite виграла Apex Legends Global Series Split Two Playoffs, що проходив цими днями у Стокгольмі. 

 За перше місце команда з трьох гравців отримала 250 тисяч доларів.

Фінал проходив у форматі 7-ми висадок. Бойові здібності та правильне позиціювання команди допомогли їх в останній день Стокгольмського турніру, хоча взагалі регіон на початку турніру вважався слабким і Reignite не були фаворитами турніру. 

Загалом в стокгольмському турнірі взяло участь 40 колективів. На жаль не було представлено жодного українського гравця, проте грали два російських колективи. Одним з них була Team Empire, що в результаті виграла 30 тисяч доларів та посіла 8 місце. Команда Players (Gambit) завершила виступ на 23 позиції та заробила 6000 доларів.

Перша п’ятірка переможців

Під час Play-off організатори турніру анонсували Чемпіонат Світу з Apex Legends, який пройде літом в США. На турнірі буде розіграно величезний призовий фонд в $2 500 000.

Материалы по теме

Санкції в дії. Російська команда пропустить Чемпіонат Світу по Apex Legends з призовим фондом у 2 мільйони доларів США

0

Російський кіберспорт через війну Росії проти України відчуває все більше санкцій. Так стало відомо, що Team Empire з Apex Legends пропустить головний турнір по цій грі через візові проблеми. Росіяни повідомили, що візу не зміг отримати жоден з гравців команди.

Gambit закрили ще один склад, з початку війни клуб втратив 5 з 6 складів

Російський клуб Gambit, пов’язаний з керівництвом РФ, повідомив про закриття ще одного складу, на цей раз з гри Apex Legends. Раніше команда продала свій склад по CS:GO, а також закрила два склади з Dota 2. На цей час в складі клубу залишається тільки чемпіонський склад з Valorant.

Останні три сезони Apex Legends зростає швидкими темпами. Electronic Arts повідомила акціонерів про надприбутки

Electronic Arts повідомила про високі прибутки завдяки основним локомотивам — Apex Legends та FIFA. Під час розмови про прибутки Кріс Су, який є фінансовим директором EA, повідомив інвесторів, що Apex продовжує приносити приголомшливі прибутки. Су підтвердив, що загальний прибуток від гри перевищив позначку у 2 мільярди доларів, таку цифру гра зробила за три роки існування.