Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Secret гарантировали себе слот в стадии плей-офф WePlay! Pushka League Season 1: Division 1. Коллектив Клемента Puppey Иванова обыграл Ninjas in Pyjamas и тем самым заработал четвертую победу.

Несмотря на то, что Secret сыграли 5 из 6 матчей, они уже гарантировали себе место в плей-офф. Последний их матч состоится завтра, 6 мая, в 17:00 по киевскому времени против Nigma.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NAVI и VP.Prodigy вышли в плей-офф WePlay! Pushka League

Промежуточные итоги группы:

WePlay! Pushka League Division 1 проходит с 23 апреля по 11 мая. Команды поборются за призовой фонд в размере 250 тысяч долларов США. Следить за ходом турнира WePlay! Pushka League можно в специальном репортаже здесь.

Материалы по теме

Team Secret підписали двох нових гравців в тому числі одного росіянина

Team Secret оголосили про підписання двох нових гравців, які замінять Resolution та Zayac, яких нещодавно було звільнено з команди.

ESL створить альтернативну систему турнірів з Dota 2 з мільйонними призовими фондами

0

Журналіст Річард Льюїс повідомив, що ESL планує створити власну екосистему турнірів з Dota 2, яка буде доповнювати сезони DPC від Valve. Турніри будуть проходити в проміжках між сезонами DPC і Мейджорами, призові фонди буде збільшено, а перлиною стане включений до серії турнір Riyadh Masters, який було вперше проведено минулого року в Саудівській Аравії в рамках

Team Secret офіційно розійшлися з Resolut1on та Zayac

0

Team Secret офіційно попрощалися з Resolut1on та Zayac, про це клуб повідомив у власному твіттері. Раніше Роман Фомінок вже писав, що став вільним агентом, ком’юніті очікувало, що його товариш Бакит також залишить команду Пупея.

VALVE довічно забанили 40 000 акаунтів у Dota 2 за використання заборонених програм

0

VALVE  повідомили, що, попри критику ком’юніті щодо бездіяльності, все ж такі не просто так їдять свій хліб. На офіційній сторінці компанії з’явився допис про довічне блокування 40 тисяч акаунтів читерів.