Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

В потужному трейлері, який скоріше нагадує кіно і який знімав відомий російський режисер, Team Spirit анонсували свою співпрацю з BetBoom

В ролику, де гравці грають персонажів Древньої Греції, Риму та епохи відродження, засвітився і українець Yatoro. Українського колаборанта, який до 24 лютого ще був під Києвом, а потім викладав відео зі своєї розгромленої російськими окупантами квартири, абсолютно не засмучує не тільки грати в одній команді з росіянами, а і рекламувати легального російського букмекера, який напряму фінансує вбивство українців. 

Згідно з інформацією взятою з відкритих джерел, BetBoom має понад 400 пунктів прийому ставок в Росії. За кожен з пунктів БК сплачує в бюджет Росії близько 1,5 мільйона рублів на рік, тобто загалом лише за відділення компанія платить близько 600 мільйонів. 

Окрім цього всі виграші гравців оподатковуються державою в розмірі 13%. Близько третини цих грошей, згідно з розподілом російського бюджету, йде на війну з Україною. 

 

Материалы по теме

Організатори Esports World Cup 2024 розповіли, як вони розподілять 20 мільйонів доларів за командним заліком свого турніру

Організатори Esports World Cup 2024 опублікували умови розподілу 20 мільйонів доларів, які будуть розіграні між клубами не в конкретних дисциплінах, а в підсумковому заліку.

Гравець українського клубу IKLA пішов захищати Україну до Третьої Окремої Штурмової Бригади

0

Гравець українського клубу IKLA, який ще у 2023 році виступав за команду на турнірах, які в тому числі проводив наш портал, пішов захищати Україну в лави Третьої Окремої Штурмової Бригади.

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.

s1mple запустив свою школу Counter-Strike Play Like S1mple. Ділимося нашими враженнями від першого уроку

Олександр s1mple Костилєв запустив свою онлайн-школу Counter-Strike під назвою Play Like S1mple. На сайті проекту будуть доступні 60 уроків, які сам гравець називає “революційними”.