Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Top Esports выиграли Mid‑Season Cup 2020. В финале коллектив одолел FunPlus Phoenix со счетом 3:1. За победу коллектив получил $240,000.

Top Esports и FunPlus Phoenix вышли в плей-офф заняв первые две строчки в группе А. Первые в полуфинале одолели JD Gaming со счетом 3:1 по картам, а вторые разгромили Gen.G не уступив ни карты.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: VP.Prodigy сыграет с Nigma в полуфинале ESL One Birmingham 2020

Сетка плей-офф:

Mid-Season Cup 2020 прошел в период с 28 по 31 мая. 8 коллективов из Китая и Южной Кореи разыграли общий призовой фонд в размере $600,000.

Распределение призового фонда:

  1. Top Esports — $240,000;
  2. FunPlus Phoenix — $120,000;
  3. JD Gaming — $60,000;
  4. Gen.G — $60,000.

Источник

Материалы по теме

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.

Misfits продають свій слот у латиноамериканській лізі з LoL клубу Team Heretics. Деякі джерела називають величезну суму викупу

Кіберспортивний клуб Misfits продає своє місце у  лізі з League of Legends LEC іспанському клубу Team Heretics.

Riot Games оголосила дати та систему проведення Чемпіонату Світу з League of Legends. Це буде масштабно, як Чемпіонат Світу з футболу

0

Нарешті стало відомо більше інформації щодо Чемпіонату Світу з гри League of Legends World Championships 2022, який має відбутися в Північній Америці. Цікаво, що подія буде проходити не в одному місці, а в різних частинах США і не тільки, це буде нагадувати Чемпіонат Світу з футболу, який подорожує містами від матчу до матчу.

Українські користувачі створили петицію до Riot Games. Просять розробника локалізувати Valorant, LoL та інші ігри українською мовою

Українські користувачі створили петицію щодо локалізації ігор Riot Games українською мовою. У петиції йдеться про те, що ігри мають не тільки англомовну локалізацію, а і варіанти для менших країн, окрім того через війну українська мова зараз актуальна як ніколи до того.