Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Перемогою американського клубу TSM завершився цьогорічний Чемпіонат Світу з Apex Legends. Загалом же в турнірі домінували американці, представники США виграли три з чотирьох перших місць.

Турнір проходив в британському Бірмінгемі і зібрав аж 40 команд з усього світу, яки боролися за призовий фонд у 2 мільйони доларів. Переможці TSM отримали за перше місце 600 тисяч. 

На відміну від CS, де домінують європейські команди, в Apex Legends спостерігається повне домінування американців, за якими ідуть азійці, а от європейці в грі представлені значно слабше. 

Так з США в турнірі брали участь аж 29 спортсменів – чверть від всіх учасників. Від України на турнірі не було жодного гравця.

Про те, що Apex живий говорять не погані цифри переглядів трансляцій. Так на піку за подією спостерігало майже 600 тисяч глядачів, а сумарно турнір зібрав 10,5 мільйонів годин переглядів. 

Найпопулярнішою трансляцією стала англомовна, а на другому місці опинилася трансляція японською. Українською мовою турнір не транслювали.

Материалы по теме

TSM розпустили склад з Dota 2 і вийшли з регіону Північної Америки

0

Американський клуб TSM повідомив про закриття свого складу з Dota 2. Команда виходить з регіону, проте планує повернутися в Dota 2.

Розробники Apex Legends розповіли про програму підтримки професійних команд-партнерів

0

Розробники кіберспортивного командного шутера в жанрі королівської битви Apex Legends оголосили про програму підтримки для команд-партнерів. Вона стосуватиметься 12-ти команд, які були відібрані EA GAMES за рядом параметрів.

XTQZZZ залишив TSM. Відомому тренеру передрікають повернення у Vitality

0

Американський клуб TSM повідомив про звільнення відомого тренера Ремі XTQZZZ Куоніам. Передбачається, що XTQZZZ вже невдовзі повернеться в рідний клуб Vitality, щоб знову стати головним тренером після несподіваного переходу Zonic у Team Falcons.

TSM продали свій слот у професійній американський лізі по League of Legends

0

Один з найвідоміших американських клубів TSM продав свій слот в американській лізі з League of Legends іншому клубу Shopify. Джерела повідомляють, що ціна слоту склала 10 мільйонів доларів. Саме за таку сумо свого часу Riot продавали слоти у свої ліги, коли створювали франшизну систему змагань в LoL.