Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні у Стокгольмі відбудеться Grand Final Stockholm Dota Major 2022. У боротьбі за титул чемпіонів зустрінуться команди TSM та OG.

Команда TSM пройшла до фіналу без поразок по верхній сітці, в той час, як OG програли TSM в першому раунді верхньої сітки й подолали складний шлях по сітці лузерів, щоб знову зустрітися з TSM у матчі-реванші. 

Нагадаємо, що за OG грає наш земляк Yuragi — український керрі-гравець з Dota 2. Також був відомий під нікнеймом spAce. На цей час гравець першої позиції європейської організації OG.

Свій кіберспортивний шлях Yuragi розпочав у квітні 2020 року, приєднавшись до молодіжного складу організації Team Unique – NOVA.

Цікаво, що кубок турніру винесли легендарні Лода та Адмірал Будьдог. 

Склади команд

Верхня сітка турніру

Нижня сітка турніру

Пряма трансляція матчів українською

Пряма трансляція матчів англійською

Материалы по теме

Кіберспортивний клуб TSM запросив офіцера ВМФ США для тімбілдінгу. Відеоблог команди — приклад створення правильного контенту в кіберспорті

Найдорожча у світі кіберспортивна команда TSM виклала фільм з тренувального буткемпу свого складу з League of Legends та виступу на турнірі. Цікаво, що для тімбілдінгу команда запросила Юргена Хайтманна, офіцера військового флоту ВМС США.

NAVI та Vitality вийшли до фіналу BLAST Premier Spring Final 2022, обігравши своїх кривдників по груповій стадії

Команди NAVI та Vitality змогли взяти реванш у своїх кривдників по груповій стадії BLAST Premier Spring Final 2022. Обидва матчі не були легкими та закінчилися з рахунком 2-1. 

Визначилися півфіналісти BLAST Premier Spring Final 2022. Розклад матчів, шанси команд та пряма трансляція

Визначилися півфіналісти BLAST Premier Spring Final 2022, доля склалася так, що обидві пари вже грали між собою на груповій стадії у форматі BO3 і півфінали стануть своєрідними матчами-реваншами.

OG презентували шпалери «Шлях до перемоги на TI2022» в українському стилі

0

Команда OG, яка з самого початку війни висловлювала щиру підтримку України, а її лідер — дворазовий чемпіон The International N0tail навіть проводив благодійні стріми для збору коштів для України разом з Dendi, презентувала командний Wallpaper в українському стилі.