Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Попри прогнози більшості аналітиків G2 не зроблять NiKo капітаном, бо клуб несподівано підписав ветерана сцени, тридцятирічного Януша Snax⁠ Погожельски, який і замінить HooXі в ролі лідера команди. 

Така непередбачена заміна викликала шквал схвальних коментарів і критики одночасно. На папері Snax набагато більш досвідчений за HooXi і однозначно кращий за індивідуальним скілом, водночас він вже давно не в топовій формі і вважався збитим льотчиком. 

Проте за Snax говорить і той факт, що у зв’язці з тренером команди TaZ він грав цілих п’ять років і виграв купу трофеїв, а синергія між тренером і капітаном – це річ, яку складно переоцінити. 

На додачу до цього днями команда підсилила вогневу міць, замінивши nexa на молодого таланта malbsMd, тож в теорії G2 значно підсилилися, проте так не вважає дуже багато аналітиків. Один з контраргументів, які озвучують критики останніх замін в G2, полягає в глобальній зміні ролей ледь не у всіх гравців команди. G2 вибрали не затикати діри, а перебудувати склад ледь не з фундаменту. 

Що з цього вийде ми дізнаємося вже у другому сезоні 2024 року. 

 

Материалы по теме

HooXi⁠ залишає G2, вигравши три надпрестижних титула в Counter-Strike

0

G2 вирішили позбавитися Расмуса ⁠HooXi⁠ Нільсена. Гравець прийшов в G2 два роки тому з Copenhagen Flames, після того, як данська команда, яка ніколи нічого не вигравала, але завжди вважалася інкубатором талантів, гарно проявила себе на Мейджорі.

G2 підписали malbsMd⁠. Гватемальський гравець замінить в складі nexa⁠

0

G2 офіційно оголосили про придбання Маріо ⁠malbsMd⁠ Самайоа. 21-річний гватемалец приєднався до команди, щоб замінити Неманью nexa⁠ Ісаковича

Росіянину m0nesy не дали візу в Британію, замість нього на BLAST зіграє легенда

0

Другий турнір поспіль G2 зіграють не у своєму основному складі. Цього разу гравець команди росіянин m0nesy не зміг отримати візу в Британію і не зіграє на BLAST Spring Final 2024.