Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський букмекер 1win пожалівся, що Twitch банить їх канали на платформі і не дає транслювати їх турнір з Dota 2. Якщо це не припиниться, організатори обіцяють перейти до трансляцій на Youtube та Kick.

У своєму пості організатори російського турніру пожалілися, що за два дні було забанено три їх російськомовних канали і один англомовний, причому бани відбувалися по черзі, а на апеляції ніхто не відповідав. 

Турнір 1win Series Dota 2 Summer є черговим псевдоівентом від чергового російського букмекера, вочевидь розрахованим для відмивання російської репутації на міжнародній арені. На змаганнях розігрують 100 тисяч доларів, а серед восьми команд, що беруть там участь, можна побачити Team Spirit і Entity, за які грають вже давно відомі українські дотери-колаборанти Mira, Yatoro та No[o]ne-.

Ще раз можемо подякувати “нашим хлопцям” за підігрування російській пропаганді і наповнення російського військового бюджету.

Заява 1win esports про блокування Twitch-каналів під час 1win Series Dota 2 Summer

– У перший і другий дні 1win Series Dota 2 Summer у нас виникли труднощі з трансляціями на Twitch. На жаль, дуже суттєві. Як відповідальним за проведення турніру нам є що сказати.

— Насамперед, ми вибачаємося перед усіма нашими глядачами та вболівальниками. Подібні ситуації негативно впливають на велику кількість показників, але ключову вони псують ваш досвід від перегляду матчу.

– У дебютний день 1win Series Dota 2 Summer нам заблокували основний російськомовний канал. Ми одразу задіяли резервний та запустили трансляцію на ньому. Аж до кінця матчів проблем не виникало.

— Того ж дня ми подали апеляцію на розблокування каналу, на момент публікації цього тексту рішення з боку Twitch не було.

— На другий день 1win Series Dota 2 Summer нам заблокували резервний російськомовний канал. За аналогією з попереднім разом ми заповнили офіційну форму і очікуємо відповідь від майданчика.

— Новий, уже третій створений канал, заблокували за дві хвилини після запуску стриму.

— Під час заключної bo3 групи Б нам забанили англомовний канал.

Материалы по теме

Папіч виїхав з України в Дубай і буде працювати на російського букмекера за 100 тисяч доларів на місяць

Найвідоміший український стрімер Папіч виклав відео, в якому розповів про те, як продався росіянам під час повномасштабної війни.

Twitch підіймає ціну базових підписок, випровдовуючи це турботою про стримерів

Вартість базової підписки Twitch підніметься у більш ніж 30 регіонах, включаючи США, де базова ціна зросте з 5 до 6 доларів.

Стрімінгові платформи Twitch і Kick заблоковані в Туреччині через рекламу азартних ігор

В Туреччині заблокували головні стрімінгові платформи Twitch і Kick. Миттєво перегляди Twitch в країні впали в кілька разів. Причиною блокування стала реклама на платформах азартних ігор, з якою намагаються боротися в Туреччині.