Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Попри боротьбу проти прийняття шведської асоціації кіберспорту в склад шведської спортивної конфедерації її таки було прийнято і кіберспорт нарешті набув офіційного статусу в країні.

Проти прийняття кіберспорту в спортивну сім’ю виступало керівництво спортивної конфедерації, думки членів організації розділилися, проте ряд спортивних федерацій підтримали кіберспорт, вказавши на те, що без його прийняття спорт Швеції може втратити чималий пласт молоді.

Зрештою на голосуванні за прийняття кіберспорту проголосувало 108 членів, проти 71 голос. Загалом тепер до шведської спортивної конфедерації входить 73 асоціації з різних видів спорту.

Раніше шведська асоціація кіберспорту вже робила спроби надати кіберспорту офіційного статусу в країні, але отримала відмову у 2021 році. Офіційне визнання кіберспорту спортом в країні дозволить спростити візові питання для кіберспортсменів, кіберспортивні організації зможуть розраховувати на податкові пільги, також кіберспорт зможе бути представленим у школах як звичайна спортивна секція, що раніше було неможливим.