Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти
mag

На своем последнем стриме Андрей Mag Чипенко, бывший тренер NAVI, дал свой прогноз на Virtus.pro и Team Spirit в рамках ESL One Fall 2021.
Также Андрей обратил внимание на уровень подготовки обеих команд:

«Обе команды [Team Spirit и Virtus.pro] в хорошей форме. По списку участников турнира я вижу, что Team Spirit имеет хорошие шансы зайти в условный топ-3. А Virtus.pro вообще прям очень хорошо выглядят. Обе команды не на расслабоне — все играют квшки, Team Spirit недавно турнир играли еще, D2CL. VP просто увереннее выглядят».

На данный момент Virtus.pro выиграли 3 из 3 своих матчей 2:0! Следующий матч медведей пройдет 24 августа против T1.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Мама Iceberg про V1lat : «Хитрожопый нацик, который хочет сесть на 2 стула сразу»

А вот у Team Spirit не все так радужно. Драконы смогли выиграть только 1 матч из 3. Следующую игру они сыграют сегодня в 19:00 против CREEP!

ESL One Fall 2021 проходит с 21 по 29 августа в онлайн-формате, где коллективы разыгрывают призовой фонд в размере $400 тыс.

Материалы по теме

Тренер B8 погорів на читах і отримав VAC-бан. У 2022 році він 7 місяців тренував російську команду, яка представляє російського букмекера

Valve випустили оновлення Доти, присвячене китайському Новому Року з назвою Дар дракона. Найцікавішим з погляду кіберспорту в цьому оновленні стало оновлення античита, який навчився визначати використання популярної забороненої програми Overplus.

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

Росіян забанили з турніру Malta Cyber Serie: VII з гри R6, а Maincast заявили, що розпочнуть транслювати змагання з цієї гри українською

0

Російська команда Virtus.pro, яка маскується під вірменську організацію для уникнення санкцій, обурилася дискваліфікацією свого складу з Rainbow Six Siege з турніру Malta Cyber Serie: VII.

Monte стали третіми на ESL Challenger at DreamHack Atlanta 2023. Всі результати турніру

0

Virtus.pro стали чемпіонами ESL Challenger at DreamHack Atlanta 2023. Російська п’ятірка у фіналі віддала Apex лише 9 раундів за дві карти.