Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Голова кіберспортивного клубу OG JMR Luna розповів про складнощі з отриманням візи для учасників складу з Dota 2. У твіттері він заявив, що проблема не виникла тільки в саппорта з Норвегії Томмі Taiga Ле.

Удачі всім, хто намагається отримати візу. Це неймовірно складно, ще не розібралися в цьому питанні. Це складно всім. [У нашому складі] два неповнолітні, один з яких йорданець, два росіяни та українець. Якщо чесно, проблеми є у кожному випадку, окрім Taiga.

Склад OG по Dota 2 зайняв перше місце на Dota Pro Circuit 2021/2022: Season 2 для Європи та заробив слот на ESL One Stockholm Dota Major 2022. Мейджор пройде з 12 по 22 травня у Швеції. 18 команд розіграють $500 тис. та 3 530 очок DPC.

Материалы по теме

NAVI та Vitality вийшли до фіналу BLAST Premier Spring Final 2022, обігравши своїх кривдників по груповій стадії

Команди NAVI та Vitality змогли взяти реванш у своїх кривдників по груповій стадії BLAST Premier Spring Final 2022. Обидва матчі не були легкими та закінчилися з рахунком 2-1. 

Визначилися півфіналісти BLAST Premier Spring Final 2022. Розклад матчів, шанси команд та пряма трансляція

Визначилися півфіналісти BLAST Premier Spring Final 2022, доля склалася так, що обидві пари вже грали між собою на груповій стадії у форматі BO3 і півфінали стануть своєрідними матчами-реваншами.

OG презентували шпалери «Шлях до перемоги на TI2022» в українському стилі

0

Команда OG, яка з самого початку війни висловлювала щиру підтримку України, а її лідер — дворазовий чемпіон The International N0tail навіть проводив благодійні стріми для збору коштів для України разом з Dendi, презентувала командний Wallpaper в українському стилі.

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.