Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Одразу чотири українці увійшли в ТОР-5 другого сезону матчмейкінгу на платформі FaceIT в Європі.

-Kvem-, Baz, Cairne- і -nifee- не змогли випередити тільки росіянина donk, який з великим відривом від інших виграє другий сезон поспіль. 
За свою гру сумарно українці виграли 19500 доларів. Найкращим після Донка став -Kvem-, який все ще перебуває на лаві запасних у вже не існуючого клубу IKLA. Молодий гравець став багатшим на 10 тисяч доларів.

 

Материалы по теме

Україна братиме участь в EURO-2024 від FACEIT

0

FACEIT оголосили про проведення свого ЄВРО-2024. Як і у футбольному ЄВРО в турнірі змагатимуться представники 24 країн – тих самих, що нещодавно змагалися в футбольній першості Європи.

FaceIT додали у FLP 13-ти річного вундеркінда. Це новий історичний рекорд

0

Змагальна платформа FaceIT додала 13 річного бразильського гравця gtw в елітний дивізіон FPL. Це новий рекорд найменшого віку, який платформа підкреслила відповідною картинкою з мультика Бейбі Бос.

Eternal Fire звільнили двох гравців академічного складу за використання читів на FaceIT

0

Турецький клуб Eternal Fire звільнив двох гравців своєї академії після того, як вони отримали дворічні бани не платформі FaceIT за використання багу, який дозволяв через консольну команду зробити стіни прозорими, тобто фактично включав волхак прямо з гри без використання окремого програмного забезпечення.  Після того, як інформація про баг стала загальнодоступною FaceIT вирахували всіх гравців, які