Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NoPangolier нашли себе организацию перед стартом первых матчей Высшего Дивизиона DPC Лиги. Свой предыдущий состав организация подписала 2 января этого года. Пока что его судьба остается неизвестной.

Украинский состав начнет свое выступление под новыми знаменами 22 января против своих сограждан из Natus Vincere в рамках первой недели Лиги.

Состав Unique

  1. Никита Palantimos Гринкевич
  2. Ярослав Pikachu Василенко
  3. Андрей Ghostik Кадык
  4. Данил Bignum Шеховцов
  5. Семен CemaTheSlayer Кривуля

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Это худшая экосистема Доты с времен после третьего TI». Интервью с главным статсменом Dota 2

В данный момент без организации в Высшем Дивизионе СНГ выступают 6 из 8 команд. При этом в подписание двух оставшихся верится с трудом из-за действующих контрактов трех игроков с другими клубами в каждой из команд.

Материалы по теме

Valve повернули Ghostik всі вкрадені росіянами речі. Стрімер показав, як помститься кривдникам

0

Ghostik повідомив, що Valve повернули йому 1800 предметів, вкладених при зломі його акаунта в Steam росіянами. Також стрімер розповів, як саме це сталося. Виявляється злам зробили через встановлену кастомку. Таке може трапитися з кожним.    Також стрімер і найбільший кіберспортивний волонтер показав, яким чином вирішив відплатити росіянам.   

Росіяни зламали акаунт в Steam відомого українського Dota-блогера і волонтера Ghostik

0

Найпопулярніший український дота-блогер і волонтер Ghostik повідомив про злом свого акаунта в Steam. За його словами акаунт зламали росіяни, причому вони додали його друзів в групу зетпатріотів “свинорез” і видалили майже всі цінні внутрішньоігрові предмети.

Ghostik зібрав для підрозділу АЗОВ більш як 14 мільйонів гривень

0

Найпопулярніший український кіберспортивний стрімер і в минулому професійний гравець Андрій Ghostik Кадик повідомив, що за 2023 рік зміг зібрати на своїх регулярних стрімах понад 14 мільйонів гривень для допомоги підрозділу АЗОВ, який захищає Україну від російської навали.

Monte, B8 та два склади NAVI зіграють у благодійному турнірі для збору грошей на ЗСУ

0

Ghostik повідомив, що заром з найкращими командами країни проведе благодійний турнір з Dota 2. Вже в п’ятницю чотири команди зіграють між собою, щоб допомогти зібрати 2 мільйона гривень для підтримки армії.