Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Dota 2 вийшов патч 7.35 та стартувала подія Frostivus 2023. В патчі на гравців чекає чимало змін балансу а також деякі цікаві доробки гри.

Серед найцікавішого – індикатор дальності досвіду, індикатор часу телепортації, індикатор часу до рун мудрості, нові преміальні набори в Дота+ та дуже багато змін у предметах та здібностях. 

Ознайомитися з усіма оновленнями, які приніс патч, а також з новинками події Frostivus 2023 можна на офіційному сайті. 

Окрім цього розробники забанили купу смурф-акаунтів і розповіли, що рішення боротися зі смурфами було украдено після спілкування з професійними гравцями на The International. 

Якщо ви в списку неслухняних, то маємо гарні новини не для вас і погані новини для вас, адже цей рік буде дуже кровопролитним. Можливо, ви пригадуєте, що у вересні ми дістали блокувальний молот і назавжди заблокували 90 000 смурф-акаунтів. Відтоді ми продовжували стежити за поведінкою гравців як вручну, так і за допомогою автоматичного аналізу. Упродовж кількох минулих тижнів ми здійснили ще агресивнішу хвилю блокувань, включно з блокуванням багатьох десятків тисяч смурф-акаунтів лише сьогодні.

На The International деякі професійні гравці обговорювали з нами свої смурф-акаунти. Ці обговорення продовжилися і професіонали погодилися, що блокування смурфів професійних гравців покращить спільноту Dota. Правила повинні стосуватися всіх, тож надалі так і буде. Використання смурфів — це не єдина погана річ серед гравців. Серед іншого деякі порушники грають як нікчеми, руйнують ігри іншим і через це втрачають оцінку поведінки. А потім наймають інших людей, щоби ті підняли їм оцінку назад.

Незалежно від того як саме ви завинили, ми стежили за вами (не турбуйтеся, не тоді, коли ви спали) й тепер суворо займемося цим. Усі згадані вище порушення будуть каратися, включно зі штрафами оцінки поведінки, а в особливо серйозних випадках — блокуванням основних акаунтів. 

Як ми вже казали, смурфи та інші види негативної поведінки роблять матчі гіршими, а ми хочемо, щоби ваші матчі в новому році були якнайкращими. Тож бажаємо всім щасливого мороздвяного оновлення! За винятком смурф-акаунтів, які не зможуть ним насолодитися, бо гризуть свої чесно заслужені десерти зі смаком вугілля.

Материалы по теме