Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Пов’язана з керівництвом Росії команда Virtus.pro на наступний день після їх бану з східноєвропейського турніру DPC розірвала контракт зі своїм гравцем Іваном Pure Москаленко, який прямо під час офіційної гри намалював на мінікарті Z-свастику. 

Судячи з усього Івану не залишиться місця в кіберспорті, бо взяти його в команду після того, що сталося, може тільки безглуздий. Доведеться молодому таланту без мізків шукати собі нову сферу діяльності. 

Офіційна заява клубу

— Відразу після інциденту під час матчу на першій карті ми зв’язалися з Valve і турнірним оператором, та розпочали внутрішнє розслідування. У паузі між іграми СЕО клубу Сергій Гламазда особисто переговорив з гравцями та дізнався про всі подробиці події. Після закінчення матчу Рurе пояснив те, що сталося публічно. BTS також приватно зв’язалися з іншими гравцями команди, які розповіли про події зі свого боку. Нам було оголошено, що рішення щодо інциденту ухвалить видавець гри.

Ми вражені суворістю покарання від Valve. Знаючи їх підхід до застосування дисциплінарних стягнень за численними ситуаціями минулого, рішення про дискваліфікацію всієї команди з турніру DPC за малюнок на мінікарті від одного гравця — справжній прецедент.

Будь які вчинки мають наслідки, були вони навмисними чи ні. Virtus.pro на протязі усієї своєї історії послідовно виступали проти розпалювання ворожнечі та ненависті у кіберспорті.  

Клуб розриває контракт з Іваном «Pure» Москаленко за дії, негідні професійного гравця, які призвели до дискваліфікації команди з турніру та завдали колосальної шкоди відносинам клубу з міжнародною кіберспортивною спільнотою.

О подальших змінах в складі та наших планах в дисципліні ми повідомимо окремо. 


Коментар Gameinside: Слід зазначити два важливі моменти в реакції VP:

  1. Спочатку гравець взагалі висловив здивування, чому його хейтять, мовляв, це просто малюнок на мінікарті, де грою запланована можливість малювати. Дурний кіберспортсмен взагалі не побачив у своєму вчинку нічого поганого. Лише кілька годин поспіль, після того, як почалось розслідування і над командою нависла загроза, він опублікував виправдання, які виглядали жалюгідно і не викликали жодної довіри. Вже тоді керівництво VP зрозуміло, що це можливий початок повного бану команди на кіберспортивній арені та зробило екстрений крок, щоб затушити скандал. 
  2. Після дискваліфікації команди Virtus.pro звільнила Pure зі складу і це друга спроба вберегти команду, причому не з Dota 2, а взагалі всі склади VP від ще більш потужних санкцій, аж до повної заборони грати будь-які турніри під будь-якими назвами. 

Ще зовсім нещодавно команда Virtus.pro разом зі своїм холдингом ESForce створювала петицію про заборону українським коментаторам коментувати та оголошувала, що візьмуть на роботу тих, кого звільнять через русофобію і ворожнечу з інших команд і от ми бачимо, як гравець VP перед мільйонами малює свастику на офіційному матчі…

Що тут можна сказати, ми приєднуємося до мільйонів фанатів кіберспорту у світі та жадаємо, щоб взагалі всіх російських гравців було відсторонено від кіберспорту. Хочеш бути в кіберспорті? Зрікайся своєї фашистської країни, переїжджай, отримуй громадянство або вид на життя у іншій країні і виступай під будь-яким прапором, але не прапором Росії.

Материалы по теме

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.

Virtus.pro нарешті зможуть виступати під власною назвою, правда для цього довелося найняти новий склад по грі, яка належить їх же власнику

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.

Команда Virtus.pro замінила казахстанця та латиша на двох росіян, до складу взяли гравців k23

0

Російський клуб Virtus.pro доповнив свій ростер з CS:GO двома новими гравцями, замінивши латиша та казахстанця гравцями з паспортами Російської Федерації.

Electronic стане капітаном NAVI, а гравець російської команди замінить Бумича — інсайд від авторитетного порталу Dexerto

Авторитетний портал Dexerto видав інсайд, згідно з яким Electronic стане капітаном NAVI з CS:GO, а на заміну Бумичу прийде Buster, але за умови, що Virtus.pro відпустять його безкоштовно, так як NAVI не бажають вести бізнес з російською організацією.