Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Список участников основного этапа Flashpoint Season 2 пополнили ещё 2 участника в лице Virtus.pro и forZe.

СНГ-коллективы стали сильнейшими в рамках закрытых отборочных. “Медведи” в финальной схватке одолели sAw со счетом 2:0 по картам. В группе В forZe на трех картах выиграли у Gambit Esports.

Сетки плей-офф:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Boombl4 не обнаружили коронавирус

Flashpoint Season 2 пройдет в период с 9 ноября по 6 декабря в онлайне. 12 участников разыграют общий призовой фонд в размере $1,000,000 и 7,500 очков ESL Pro Tour.

Текущий список участников Flashpoint Season 2:

Cloud9
Gen.G
Team Dignitas
MAD Lions
c0ntact Gaming
MIBR
Team Envy
Virtus.pro
forZe

Источник

Материалы по теме

smooya пообіцяв більше не грати за росіян і перерахувати всі гроші з EPL на допомогу Україні, але з цього нічого не вийде

0

Британський кіберспортсмен smooya знову перевзувся і пообіцяв перерахувати всі зароблені на EPL гроші на користь України.

smooya вибачився перед Forze, а Ceh9 запропонував британцю грошей, якщо тому не вистачає на їжу і він ладен продатися росіянам

0

Британський легіонер команди Forze – smooya дав задню, відмовившись від гасла “Слава Україні”. Схоже після його перфомансу росіяни провели з снайпером серйозну бесіду з погрозами його звільнити прямо в середині турніру.

Ймовірно Forze прибрали smooya зі складу після його поста “Slava Ukraini”

0

Джерела повідомляють, що наступний матч на ESL PRO League російська команда Forze гратиме з тренером, який замінить британця smooya.

Forze замінили логотип Monte у своєму анонсі. Український клуб дотепно відповів росіянам

0

Український клуб Monte і російський клуб Forze обмінялися панчами в Твіттері. Російська команда, спонсором і власником якої є Лукойл, в анонсі своєї участі на EPL19 замінила логотип українського клубу Monte на фігурку з логотипа CS2.