Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Поки команді Virtus.pro перекривають можливість грати під своєю назвою на міжнародних турнірах все, що їм залишаеться в інфопросторі — це цинічно імітувати доброту та гуманність. Так команда опублікувала пост про те, що вони опікають гімалайського ведмедя в зоопарку і він саме зараз вийшов зі сплячки. 

Легко провести аналогії, адже Росія завжди асоціювалась з ведмедем і так само як VP, на лого якого теж ведмедь, опікають і допомогають реальному ведмедю, вони допомагають і схибленому ведмедю під назвою РФ, який вже місяць шматує Україну. Ведмедь вийшов зі сплячки — саме так багато хто в Росії каже про агресію їх країни. 

Ще раз наголошуємо, що українській кіберспортивній спільноті потрібно докласти усіх зусиль для того, щоб таким командам, як Virtus.pro взагалі заборонити участь в міжнародних змаганнях. Російській ведмедь має піти в довгу сплячку, а ще краще померти.

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Продаж або фейк? Стала відома сума, за яку Virtus.pro продали вірменським інвесторам і вона не вселяє довіри

Стало відомо за скільки російська група компаній VK продала головний російський клуб Virtus.pro вірменським інвесторам. Російське видання «ВЕДОМОСТІ» повідомило, що згідно з фінансовим звітом VK, клуб було продано за суму в 174 мільйони рублів (2,27 мільйона доларів США). 

Virtus.pro знову отримують гроші від брендованих скинів в грі Rainbow Six Siege

0

Російський клуб Virtus.pro, який минулого року змінив юрисдикцію на вірменську, втікаючи від санкцій, не тільки повернув свою офіційну назву в грі Rainbow Six Siege, а і домігся того, що в гру повернулися командні скини.