Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Virtus.pro победила Team Secret в гранд-финале The Kuala Lumpur Major со счётом 3:2. Команда из СНГ заработала 350,000 долларов и 4,950 очков DPC, что практически обеспечивает команде участие на The International 2019.

DsR5loDUcAIWw9P

Примечательно, что Virtus.pro уже встречалась с Team Secret в финале верхней сетки, и там победу одержал европейский коллектив — 2:1. В финале нижней сетки The Kuala Lumpur Major команда Virtus.proвыиграла у Evil Geniuses со счетом 2:0. На своем пути к финалу VP победили Ninjas in Pyjamas и Fnatic.

The Kuala Lumpur Major проходит в столице Малайзии с 9 по 18 ноября. Участники разыгрывают миллион долларов и 15 тыс. очков Dota Pro Circuit.

 

Материалы по теме

NAVI всуху програли Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор

0

NAVI всуху програли у принциповому матчі проти Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор в Копенгагені. Український клуб виборов по 9 раундів на кожній з двох зіграних карт, проте не зміг впоратися з росіянами.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

Росіян забанили з турніру Malta Cyber Serie: VII з гри R6, а Maincast заявили, що розпочнуть транслювати змагання з цієї гри українською

0

Російська команда Virtus.pro, яка маскується під вірменську організацію для уникнення санкцій, обурилася дискваліфікацією свого складу з Rainbow Six Siege з турніру Malta Cyber Serie: VII.

Monte стали третіми на ESL Challenger at DreamHack Atlanta 2023. Всі результати турніру

0

Virtus.pro стали чемпіонами ESL Challenger at DreamHack Atlanta 2023. Російська п’ятірка у фіналі віддала Apex лише 9 раундів за дві карти.