Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Определился участник AMD SAPPHIRE Dota PIT League от СНГ-региона. Сильнейшей командой постсоветского пространства снова оказались Virtus.pro.

Noone

Как и в других регионах, в СНГ-квалификации на AMD SAPPHIRE Dota PIT League сражалось всего лишь четыре коллектива, которые были помещены в сетку Double-elimination с форматом матчей Best-of-3. Безоговорочными лидерами были  Virtus.pro, которые за всю квалификацию не проиграли ни одной карты. В первом матче они обыграли cis Team Spirit, потом выбили  Team Empire в нижнюю сетку, а потом ещё раз разгромили их уже в гранд-финале со счетом 3:0 по картам.

Сетка плей-офф:

Screenshot at Sep 28 08-05-35

AMD SAPPHIRE Dota PIT League получил статус minor-турнира, поэтому в нем, как и на других подобных турнирах примет участие восемь коллективов. Первыми двумя участниками стали финалисты The International 2017 —  Team Liquid и  Newbee, которые получили прямые приглашения. В азиатских квалификациях выиграли  Mineski. Теперь же к списку участников присоединились Virtus.pro. Остальные 4 слота будут разыграны на отборочных для Европы, Китая, Северной и Южной Америки. Общий призовой фонд турнира составит $300,000, а также и 300 квалификационных очков на The International 2018.

Текущий список участников AMD SAPPHIRE Dota PIT League:

  • Team Liquid
  • Newbee
  • Mineski
  • Virtus.pro

Источник

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Продаж або фейк? Стала відома сума, за яку Virtus.pro продали вірменським інвесторам і вона не вселяє довіри

Стало відомо за скільки російська група компаній VK продала головний російський клуб Virtus.pro вірменським інвесторам. Російське видання «ВЕДОМОСТІ» повідомило, що згідно з фінансовим звітом VK, клуб було продано за суму в 174 мільйони рублів (2,27 мільйона доларів США). 

Virtus.pro знову отримують гроші від брендованих скинів в грі Rainbow Six Siege

0

Російський клуб Virtus.pro, який минулого року змінив юрисдикцію на вірменську, втікаючи від санкцій, не тільки повернув свою офіційну назву в грі Rainbow Six Siege, а і домігся того, що в гру повернулися командні скини.