Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Virtus.pro порадовали болельщиков своей великолепной победой на ESL One: Birmingham 2018, а Mercedes поблагодарили за хорошую игру Владимира “No[O]ne” Миненка

IZ-dR_HpJ-M

Завершился турнир ESL One: Birmingham 2018 уверенной победой  Virtus.pro, которые без проблем обыграли  OpTiC со счётом 3:0 по картам. Лучшим игроком по мнению сообщества стал  Владимир “No[O]ne” Миненко. Украинец провел хороший чемпионат в Бирмингеме и вполне заслуженно стал обладателем Mercedes-Benz.

К слову, это не первая машина от Mercedes для игроков Virtus.pro, ранее обладателями мерседесов становились  Алексей “Solo” Березин (как MVP-турнира ESL One: Hamburg 2017) и  Владимир “RodjeR” Никогосян (как MVP-турнира ESL One: Katowice 2018).

Ближайшим чемпионатом для  Virtus.pro будет China Dota2 Supermajor, он пройдет с 2 по 10 июня в городе Шанхай. Призовой фонд события составит $1,500,000.

Материалы по теме

В Росії влаштували полювання на кіберспортсменів, які підтримали Україну. Під роздачу потрапили Noone і Solo

0

Схоже українському дотеру Noone не вдасться всидіти на двох стільцях – грати в спонсорованій росіянами команді і одночасно бути патріотом України. На одному з найбільших Z-телеграм-каналів підняли питання щодо того, що українець, який обіцяв віддавати частину зарплати на ЗСУ, грає в команді, яку спонсорує російський букмекер PARI.

Росіян забанили з турніру Malta Cyber Serie: VII з гри R6, а Maincast заявили, що розпочнуть транслювати змагання з цієї гри українською

0

Російська команда Virtus.pro, яка маскується під вірменську організацію для уникнення санкцій, обурилася дискваліфікацією свого складу з Rainbow Six Siege з турніру Malta Cyber Serie: VII.

Monte стали третіми на ESL Challenger at DreamHack Atlanta 2023. Всі результати турніру

0

Virtus.pro стали чемпіонами ESL Challenger at DreamHack Atlanta 2023. Російська п’ятірка у фіналі віддала Apex лише 9 раундів за дві карти.

Володимир No[o]ne- Міненко приєднався до Entity, де грають росіяни. Звернення гравця і реакція спільноти Dota 2

Відомий український професійний дотер Володимир No[o]ne- Міненко повідомив про те, що приєднався до міжнародної команди Entity, в складі якої грає два росіянина і один білорус.