Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы Epic Prime League Season 1 анонсировали расписание дебютного дня своего турнира. Первые два матча проведут оба состава Virtus.pro, а также B8 Esports с Cyber Legacy.

Первый матч состоится 15 апреля, в 16:00, а “медведи” будут играть в 18:30. Время матчей указано по киевскому времени. В случае победы со счетом 2:0 команда получит 3 очка, а со счетом 2:1 – 2 очка.

Старт Epic Prime League Season 1 назначен на 15 апреля. Неизвестно как долго продлится турнир. Восемь коллективов сразятся за общий призовой фонд в размере $150,000.

Источник

Материалы по теме

Monte знову прикро програли Virtus.pro, цього разу в максимально конкурентному поєдинку

У неймовірно напруженому двобої Monte знову програли Virtus.pro, цього разу в півфіналі турніру Thunderpick World Championship 2023.

Monte програли Virtus.pro і посіли друге місце на Roobet Cup 2023

Український клуб Monte посів друге місце на турнірі Roobet Cup 2023. Це перші змагання Тір-S рівня, на яких команда дійшла до суперфіналу.

Російський кіберспортивний спрут розкинув щупальця в Європі, а Україна не може нічого вдіяти

Росіяни продовжують експансію в Європу, намагаючись залишитися у світовому кіберспорті попри війну в Україні. Схоже, одіозний холдинг ESForce і російські олігархи, які за ним стоять, стали розумнішими і тепер не кладуть всі яйця в одну корзину.

Карма в дії. 9z викинули останніх росіян з ESL Pro League S18 після знущань у соціальних мережах

0

Остання російська команда вилетіла з ESL Pro League S18. Команда Virtus.pro не змогла впоратися з головними аутсайдерами Play-off командою 9z. Аргентино-уругвайський сквад створив сенсацію, відправивши вірменських ведмедів назад у ліс.