Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Virtus.pro сообщили на командном сайте об изменениях в основном ростере по CS:GO. Состав покинули Второй тренер и аналитический психолог.

Вышеупомянутые должности занимали Алексей Flatra Злобич и Максим MaAd Гончаров соответственно. Оба специалиста присоединились к клубу в мае, но уже в конце лета завершили свою работу.

Михаил Артемьев, менеджер направления СS:GO Virtus.pro:

Работа Алексея и Максима в составе завершилась к концу лета. Ребята пришли в непростое для команды время и отлично справились с возложенными на них задачами. Мы благодарим их и желаем успехов в дальнейшей карьере.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 100 Thieves сразятся с Evil Geniuses за выход в гранд-финал ESL Pro League для Северной Америки Season 12

Состав Virtus.pro:

Алексей Qikert Голубев
Тимур Buster Тулепов
Джами Jame Али
Марэк YEKINDAR Галинскис
Санжар SANJI Кулиев
Дастан dastan Акбаев (тренер)

Источник

Материалы по теме

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

Росіян забанили з турніру Malta Cyber Serie: VII з гри R6, а Maincast заявили, що розпочнуть транслювати змагання з цієї гри українською

0

Російська команда Virtus.pro, яка маскується під вірменську організацію для уникнення санкцій, обурилася дискваліфікацією свого складу з Rainbow Six Siege з турніру Malta Cyber Serie: VII.