Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Astralis оголосили, що Андреас Xyp9x⁠ Хойслет розлучається з організацією, завершуючи восьмирічний період перебування в організації, протягом якого данець виграв чотири Мейджори та безліч елітних трофеїв на лані.

У заяві, опублікованій Xyp9x, говориться, що він збирається «розпочати новий багатообіцяючий проект», але він не розкрив жодних подробиць нової справи. 

Xyp9x стояв у витоків організації і тоді його з тіммейтами називали співвласниками організації. Вже у 2017 році разом з командою він виграв свій перший Мейджор – ELEAGUE Major 2017.

За свою кар’єру видатний гравець отримав прізвисько “Клатчміністр” за його неймовірне вміння вигравати раунди, коли він залишився наодинці з суперниками. Андреас став одним з найтитулованіших гравців в історії, вигравши з Astralis чотири Мейджори і безліч менш важливих, проте цінних трофеїв. 

Домінування Astralis закінчилося після того, як device залишив команду в 2021 році. Після цього кудись зник і скіл Xyp9x⁠ і він не зміг виграти жодного титулу з тих часів. У 2023 році його понизили до академічної команди, але скоро посадили на лаву запасних. 

“Ця подорож визначила життя й перевершила мої найсміливіші мрії. Від наших спільних перемог до непорушних зв’язків, які ми створили, Astralis був моїм домом і серцем”, – написав гравець у фінальному зверненні.

 

Материалы по теме

MOUZ і Astralis вийшли у півфінал ESL PRO League S19

0

 Визначилися два останні півфіналісти дев’ятнадцятого сезону ESL PRO League. Півфінали турніру відбудуться вже сьогодні, а фінал пройде у неділю.

Колишній гравець Monte зізнався з якими проблемами він стикнувся в українському клубі

0

В інтерв’ю Astralis колишній гравець Monte і поділився своїми думками щодо того часу, що він провів в українському клубі і тих проблем, які його там спіткали.

Xyp9x⁠ став помічником тренера MOUZ

0

Чотириразовий чемпіон Мейджорів Андреас Xyp9x⁠ Хойслет став помічником тренера в MOUZ. Легендарний клатч-міністр вирішив не продовжувати кар’єру гравця, а стати тренером і почав новий шлях з досить неочікуваної посади.