Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В мережу виклали перші кадри серіалу за легендарним всесвітом Fallout, який має вийти на Amazon 12-го квітня 2024 року.

Серіал не буде прямою адаптацією гри Fallout. Події розгорнуться у Лос-Анджелесі навколо Укриття 33, якого не було в оригінальних іграх серії. 

Сценаристом серіалу та режисером перших трьох епізодів буде співавтор «Світу Дикого Заходу» Джонатан Нолан. Судячи з кадрів візуальний ряд виглядає просто чудово і дуже в дусі гри.

Материалы по теме

Вийшов восьмисерійний серіал за мотивами культової гри Fallout

0

Сьогодні на стримінговому сервісі Amazon Prime виходять всі вісім серій довгоочікуваного серіалу по культовій грі Fallout. Серіал не може не зацікавити геймерів, які народилися у восьмидесяті та дев’яності, проте критики співають такі дифірамби цій екранізації, що на неї варто звернути увагу і тим, хто ніколи не грав в оригінальні ігри всесвіту Fallout.

Директор Twitch повідомив, що стрімінг тримається на плаву лише завдяки Amazon

Директор Twitch Ден Кленсі підтвердив звільнення 500 робітників компанії через збитки. Більше того керівник головної стрімінгової платформи, яка є основою прямих трансляцій кіберспорту і невід’ємною їх частиною повідомив, що Twitch тримається на плаву виключно завдяки допомозі материнської компанії Amazon.

Російський суд заарештував активи Amazon та Twitch на суму 3 мільярди рублів по позиву кіберспортсмена – сина олігарха

16 листопада Арбітражний суд Москви заарештував майно Twitch та Amazon на 3 мільярди рублів. Це стало результатом позиву від колишнього професійного гравця в League of Legends Кирила Likkrit Малофєєва. Про це повідомили журналісти Forbes.