Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

За підтримки Програми грантів FIA Sport Grant і Департаменту внутрішніх справ уряду HKSAR, Гонконгська автомобільна асоціація (HKAA) запустила «Програму розвитку молоді цифрового автоспорту». Мета програми дати молоді можливість випробувати автомобільний спорт та боротися з незаконними перегонами на вуличних автомобілях, які загрожують безпеці дорожнього руху.

Протягом багатьох років перевищення швидкості та незаконні перегони на вулицях були серйозними проблемами безпеки дорожнього руху в Гонконзі. Оскільки в місті немає постійних трас для перегонів, молоді вболівальники не мають можливості випробувати перегони в безпечному та контрольованому середовищі. Щоб запобігти небезпечній поведінці на дорозі, HKAA звернулася до Digital Motor Sport.

«Програма розвитку молоді в цифровому автоспорті», дозволила Клубу покращити безпеку дорожнього руху та виявити й виховати нові таланти в автоспорті.

Програма, орієнтована на молодь віком від 6 до 29 років, включає теоретичні та практичні заняття, а також заняття на гоночних симуляторах. З моменту запуску в жовтні 2021 року ліцензовані тренери з автоспорту та професійні водії навчили понад 140 молодих людей, які здобули базові гоночні навички та знання.

«Ця програма – це більше, ніж популяризація автоспорту. У нас немає можливості проводити автоперегони у Гонконзі, тому це важливий вихід для того, щоб зробити перегони безбечними у цифровому форматі. Ми намагаємося перешкоджати незаконним перегонам на наших вулицях. Хай будуть перегони, але перегони в грі!» Про це заявив генеральний директор Гонконгської автомобільної асоціації Оуен Чан.

Материалы по теме

Представлена офіційна машина укранця Девіда Пастухова, що виступить на Всесвітні Іграх ФІА в Марселі

0

На Всесвітні Іграх ФІА в Марселі, які відбудуться 26-30 жовтня 2022 року братиме участь український сімрейсер Девід Пастухов, окрім нього у турнірі братимуть участь спортсмени з 54 країн світу.

12 гонщиків з України візьмуть участь у Всесвітніх автоспортивних іграх FIA MOTORSPORT GAMES 2022 у Франції

0

12 гонщиків з України у складі Національної збірної братимуть участь у Всесвітніх автоспортивних іграх FIA MOTORSPORT GAMES 2022, які будуть проходити у Франції з 26 по 30 жовтня.

Українська команда Digital Autosport of Ukraine візьме участь у міжнародному марафоні Petit Le Mans. Пряма трансляція

Команда Digital Autosport of Ukraine  візьме участь у щорічному марафоні Petit Le Mans  на автомобілі класу LMP2