Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивное сообщество Кыргызстана (ESC KG “Эскейп”) организовало буткемп для десяти лучших игроков страны по Dota 2. Информация появилась в интстаграме организации esckgorg.

Участники буткемпа будут тренироваться в одном доме, среди них: Бакыт Zayac Эмилжанов из HellRaisers, Евгений Blizzy Ри из EXTREMUM, Кыялбек dream Тайиров из Monaco Gambit, Руслан Askold Темиралиев и Мирлан Le don Кожомбаев.

Также будет состав NoLifer5: Puberrr, Stormc4t, Runec, sunset, NapaleoshQa. И микс игроков под названием “Tryhards”: Dream, Askold, Blizzy, Zayac, Le don. Zayac ещё пригласил на буткемп тренера HellRaisers Максима TheHeartlessKing Фадеева.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Пять абсолютно легендарных дуэтов в CS:GO, чья дружба оказалась сильнее карьеры

Организаторы пока не сообщили сколько киберспортсмены пробудут на буткемпе и с какой целью собрали данных игроков.

Материалы по теме

В Dota 2 вийшло оновлення 7.36, яке вносить глобальні зміни в механіку гри

0

В Dota 2 вийшов ключовий патч за версією 7.36, який вносить в гру настільки глобальні зміни, що вони вплинуть на всі ключові аспекти МОБА від Valve.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.