Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

KHAN сообщили в своей группе во Вконтакте об изменении в составе по Dota 2. Сразу два новых игрока присоединились к клубу.

Новичками стали Алексей Zitraks Ищенко и Георгий Gilgir Свистунов. Они заняли места Исламбека ArrOw Шаудырбаева и Данияла yamich Лазебного, которые были переведены в запас.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: B8 проиграли команде OG в рамках чемпионата BEYOND EPIC

Кроме этого Андрей Dukalis Куропаткин не прошел тестовый период в команде и вакантный слот на предстоящем Parimatch League займет Владислав BLACKARXANGEL Иващенко.

Состав KHAN:

Евгений chshrct Кастрама
Алексей Zitraks Ищенко;
Георгий Gilgir Свистунов
Айбек Naive- Токаев
Владислав BLACKARXANGEL Иващенко.

Источник

Материалы по теме

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.

Як нейромережі уявляють собі героїв Dota 2? Добірка неймовірних артів з reddit

Нещодавно на reddit з’явилися феноменально красиві картини з героями Dota 2, проте ці витвори мистецтва створені не людиною, а нейромережами.   На наш погляд це просто неймовірні роботи, набагато краще, ніж герої виглядають в оригіналі.

Співробітник Valve розповів, як підвищити продуктивність у грі

0

Співробітник Valve Джефф Хілл прокоментував скарги користувачів на продуктивність у Dota 2. Він написав пост на reddit, у якому розповів про способи підвищення FPS у грі.