Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після майже двох років повномасштабної війни українські геймери продовжують не розуміти, що поки захисники та захисниці на фронті віддають життя за незалежність України, гравці не мають морального права грати в російських командах та на російських турнірах.

Нещодавно онлайн відбувся турнір LEON x TEAMPLAY Season 2 з призовим фондом 11 тисяч доларів, який спонсорує відомий російський букмекер. Ймовірно чисельні українські гравці вирішили, що раз турнір маскується під європейський він таким і є і можна в ньому брати участь. 

Насправді ж організатори турніру активно ведуть соцмережі російською мовою, в регламенті всі керівники турніру мають російські імена і прізвища, адміністратори Діскорду теж росіяни. 

У російській соціальній мережі VK взагалі прямо написано, що це єдина ліга на FaceIT для гравців з Росії та СНД. 

 

На участь українців відреагувала Федерація кіберспорту України, яка дискваліфікувала кілька команд прямо с фінальної частини українського турніру, який проходив на лані в клубах цими днями. Організатори зняли з турніру дві команди, які вийшли в фінал, проте ці команди злили інших гравців і виявилося, що на російському турнірі грало майже 40 українців. 

В результаті український турнір було зупинено через масові дискваліфікації. Організатори з UESF планують його переграти, а також ввести прозорі правила дискваліфікації з боку федерації і зробити список дискваліфікованих відкритим. 

Головний суддя UESF написав емоційний пост щодо ситуації, яка склалася.

По вчорашній ситуації.

Я в шоці з людей. Гравці в кс, нажаль, не вміють користуватись інтернетом. Людина заходить на фейсіт, бачить турік з ХЛТВ і починає грати. Не цікавиться ні організатором, не цікавиться ні спонсором.

Вчора Льондер (не зовсім за власним бажанням) запостив цікаву інфу про дуже велику кількість гравців, які грають Leon x Teamplay щось там. Для тих хто не в курсі, Leon – це російська бк. Є також Leon зареєстрований на Кюрасао, але, я впевнений, це той же самий леон, який після початку війни, через санкції змінив місце реєстрації. ЖОДНА КОМПАНІЯ, ЯКА БУЛА РОСІЙСЬКОЮ ДО ВІЙНИ, ЗМІНИВШИ РЕЄСТРАЦІЮ ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ НЕ ПЕРЕСТАЄ БУТИ РОСІЙСЬКОЮ. Далі – організатор. Нікому не цікаво, хто організатор. Ніхто не шукає інфу про організатора. Відкриваємо ліквіпедію (ах да, КСери ж не в курсі, що така штука існує), відкриваємо турнір і клікаємо на організатора. Відкривається група в ВК. Прийшлось скачати ВПН, щоб подивитись, що це за група. В групі, в першому ж реченні опису групи вказано, що це російська ліга.

Стосовно команд, які приймали участь в єЧемпіонсі і Рекруті. Так, вони були дискваліфіковані. Хтось скаже, що я поспішив, не розібрався… коли мені в обличчя пхають прямі пруфи того, що команди грають російський турнір, вибачте, тут не можна помилитись.

Коли ця інфа зʼявилась в інфо-просторі, деякі команди одразу знялись з турніра (леон), вибачились, і пояснили, що не додумались перевірити орга і спонсора та розуміють цю помилку.

По єЧемпіонсу. Вчора було допущено забагато помилок. Не тільки з нашої сторони, а і зі сторони гравців та команд. Поки що, результати вчорашнього турніру по КС я не приймаю. Проблема в тому, що ми дискваліфікували 2 команди-фіналіста, зробили другу сітку, переграли турнір, отримали 1-3 місця, і потім команди, які ми дисквальнули – почали нам зливати інфу про гравців з нових переможців. В КОЖНІЙ КОМАНДІ З ТРІЙКИ ПЕРЕМОЖЦІВ Є ПО ГРАВЦЮ, ЯКІ ГРАЛИ З РОСІЯНАМИ.

З однієї сторони, файно, що нам допомагають знаходити таких гравців, але з іншої сторони – зливати інфу про своїх колег і підставляти їх? Палка двох кінців.

Далі цікавіше. Всі ці гравці розділились на два табори: одні зрозуміли, що помилились, публічно вибачились і пообіцяли так більше не робити, а інші – почали мені погрожувати і вимагати в мене гроші на компенсацію їхніх поїздок в інші міста.

Я залишаю це на ваш розгляд. Якщо ви думаєте, що нормально грати з руснею/російські турніри, після чого отримувати покарання і через це погрожувати і вимагати щось – то будь ласка. Ваше право. Якщо ви, у цьому всьому звинувачуєте мене – будь ласка. Ваше право.

Стосовно подальших кроків -я буду просувати ідею зміни параметрів банів, а також ідею публічності їх, щоб кожен знав, хто є зрадником і дозволяє собі, після 600+ днів війни грати з руснею. Крім того, я буду просувати ідею перегралу єЧемпіонсу КС, з повторною перерєстрацією і повеим моніторингом кожного гравця, щоб не було такого, що було вчора.

Ну і наприкінці, хотів би сказати, що від учора, я відчуваю себе максимально морально-подавленим. Мені дуже боляче (психологічно) було дізнатись, що стільки багато гравців навіть не уявляли, що грають російський турнір і мені дуже неприємно було, коли мене почали звинувачувати у всіх бідах, погрожувати і вимагати щось від мене. Будьте людьми в першу чергу, щоб з вами так само поводились як з людьми.

Upd:

Ситема банів буде перероблена і зроблена публічною. Слідкуйте за новинами.

Українські гравці, які грали на російському турнірі, який спонсорує російський букмекер. 

The glecs: crickeyyy, sssomnium, OneUn1que, jackast, irongoIem 
Sin Muerto: levantino, wvfeuN, auth0ri-, Tr0ublE-
V1dar Gaming: 1mpala
fragmatic: kemplyy, OGbodik666, shiny, mattloo-, Lil_Pikor
INGLORIOUS: Esphirions, Drobnyy-, –V1–, LAYM–,WorldBreak3r
HARAKTERNYKY: Tuscan4ik, rendely0y0, dark-7-, ner, -ch1rs
H0T Prodigies: dimazzers, Ziiner, Br4tkO, tyr1k-, R1ckleyse
Family: Jad0R1x, speedyzy, Flierax, heIicopteR, m4ngust_
Betera Team: nifee, Ganginho

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.