Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився BLAST Premier Fall Showdown 2022 Europe і визначилася команда, яка отримала запрошення на фінал року.

У фіналі турніру на фанатів чекало данське дербі, в якому невдахи Astralis намагалися виграти принципову гру у Heroic. Диво, але це їм майже вдалося на власному піку, коли вони зробили феноменальний камбек з рахунку 3:12. Проте на других додаткових раундах Heroic таки дотисли опонентів. 

На своєму піку сadiaN і компанія впевнено перемогли і вибороли єдину квоту на головний BLAST. 

Сітка турніру: 

Розподіл призового фонду:

Українськомовну трансляцію забезпечувала компанія WePlay. На піку її дивилося 2945 глядачів, що стало восьмим результатом у проміжку між Іспанією та Сербією. 

Загалом на піку трансляція зібрала у екранів 133 952 — мізерну цифру у порівнянні з відомими ТІР-1 турнірами. Це легко пояснити відсутністю на турнірі переважної більшості топових колективів, які вже мають запрошення на фінали Бласта. 

Материалы по теме

Astralis повідомили, що dev1ce повернеться у професійний кіберспорт вже на початку грудня

0

Astralis оголосили, що легендарний чотирикратний переможець Мейджорів Ніколай dev1ce Рітз повернеться на професійну сцену швидше ніж було заплановано.

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.

Визначилися фіналісти BLAST Premier Fall Final 2022. У Гранд Фіналі в Данії буде грати аж шість місцевих гравців

Завершилися півфінали BLAST Premier Fall Final 2022 і визначилися фіналісти турніру в Копенгагені. Нагадаємо, що цими днями в Данії проходить передостанній великий турнір 2022 року, який зібрав на лані повну арену уболівальників, змагаючись атмосферою з IEM Rio Major.