Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Один з засновників провідної англомовної студії BTS, яка була чи не головним локомотивом розвитку англомовного сегмента суспільства Dota 2, повідомив у твіттері, що їхня студія не отримала права на проведення DPC наступного сезону. Останнім часом студія фактично тільки й займалася турнірами з Dota 2 від Valve і таке рішення від розробника гри ставить BTS на межу існування.

Beyond The Summit з 2012 року провела десятки ліг і турнірів, на яких було розіграно майже шість мільйонів доларів США.

З 2021 року студія займалася організацією офіційних ліг DPC в Північній Америці, а у 2022 році в Східній Європі та Північно-східній Азії.

Заява співзасновника BTS Девіда LD Гормана

Жахливий та сумний день і для мене, і для більшої частини команди BTS. Ми не будемо проводити DPC-лігу наступного року, і, чесно кажучи, незрозуміло, чи взагалі будемо займатимемося якимось контентом по Доті в майбутньому. Така чудова гра та спільнота, що дали мені все.

Іду не з шумом, а з хниканням. Не знаю, що чекає на нас у майбутньому, але дякую за всі ці роки, люблю вас усіх.

Щоб бути зрозумілим: ми не отримали права. Права на продакшн заробляються, а не видаються, і це цілком нормально, що обрали не нас. Є багато інших чудових варіантів.

Що прикро, так це відсутність комунікації та визнання, а також те, як подаються новини через 10 років.

 

Також відомий коментатор і аналітик Dota2 Kyle у себе в твіттері повідомив, що права на DPS отримав російський букмекер BetBoom

Материалы по теме

Російський кіберспортивний спрут розкинув щупальця в Європі, а Україна не може нічого вдіяти

Росіяни продовжують експансію в Європу, намагаючись залишитися у світовому кіберспорті попри війну в Україні. Схоже, одіозний холдинг ESForce і російські олігархи, які за ним стоять, стали розумнішими і тепер не кладуть всі яйця в одну корзину.

Російський The International. Цього року на турнірі буде рекордна кількість команд та гравців з країни-терориста

Цього року The International встановить своєрідний і дуже неприємний для українців рекорд. В турнірі братимуть участь аж чотири колективи з Росії – це 20% від загальної кількості учасників головного турніру з Dota 2.

Resolut1on не зміг допомогти BetBoom пройти на The International, росіянам доведеться грати відкриті кваліфікації

Як і на минулому Мейджорі Resolut1on не зміг допомогти BetBoom виграти турнір. В чаті української трансляції несеться спамом одне повідомлення: “Рома, привіт, це Буданов. Гарна робота, так тримати”!

Українець Роман Resolution Фомінок вкотре визнав свою проросійську позицію, цього разу на стрімі

0

Відомий український кіберспортсмен Роман Resolution Фомінок засвітився з черговим зашкваром. Справжню позицію віцечемпіона The International всі побачили після того, як він приєднався в ролі гравця заміни до російської команди BetBoom на Мейджорі.