Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Один з засновників провідної англомовної студії BTS, яка була чи не головним локомотивом розвитку англомовного сегмента суспільства Dota 2, повідомив у твіттері, що їхня студія не отримала права на проведення DPC наступного сезону. Останнім часом студія фактично тільки й займалася турнірами з Dota 2 від Valve і таке рішення від розробника гри ставить BTS на межу існування.

Beyond The Summit з 2012 року провела десятки ліг і турнірів, на яких було розіграно майже шість мільйонів доларів США.

З 2021 року студія займалася організацією офіційних ліг DPC в Північній Америці, а у 2022 році в Східній Європі та Північно-східній Азії.

Заява співзасновника BTS Девіда LD Гормана

Жахливий та сумний день і для мене, і для більшої частини команди BTS. Ми не будемо проводити DPC-лігу наступного року, і, чесно кажучи, незрозуміло, чи взагалі будемо займатимемося якимось контентом по Доті в майбутньому. Така чудова гра та спільнота, що дали мені все.

Іду не з шумом, а з хниканням. Не знаю, що чекає на нас у майбутньому, але дякую за всі ці роки, люблю вас усіх.

Щоб бути зрозумілим: ми не отримали права. Права на продакшн заробляються, а не видаються, і це цілком нормально, що обрали не нас. Є багато інших чудових варіантів.

Що прикро, так це відсутність комунікації та визнання, а також те, як подаються новини через 10 років.

 

Також відомий коментатор і аналітик Dota2 Kyle у себе в твіттері повідомив, що права на DPS отримав російський букмекер BetBoom

Материалы по теме

Клуб BetBoom звільнив свій склад з Dota 2

Російська команда BetBoom розпустила свій склад з Dota 2. Нагадаємо, що на The International 2022 BetBoom посіла 19-20 місце.

Що не так з Valve? Kyle повідомив про те, що розробник Dota 2 віддав права на DPC російському букмекеру BetBoom

Англомовний коментатор та аналітик Dota 2 Кайл Фрідмен написав у своєму твіттері, що за його даними Valve віддала права на організацію та трансляцію однієї з ліг DPC наступного року російському букмекеру BetBoom.

Кайл Фрідмен провів розслідування, яке вказує на зв’язки букмекера BetBoob з людьми з уряду Росії

Відомий американський коментатор і аналітик Dota 2 Кайл Фрідмен разом з колегами провів розслідування, яке показує зв’язки російської букмекерської компанії BetBoom з людьми, напряму пов’язаними з урядом Росії.