Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

BIG оголосили про повернення k1to до основної команди. 23-річний гравець займе місце Тіціана tiziaN Фельдбуша, який залишиться в німецькій команді, проте на іншій посаді. Раніше ми писали, що він продовжив свій контракт ще на чотири роки. 

k1to повертається до основного складу після майже пів року перебування в BIG Academy, де він взяв на себе роль лідера в грі. «k1to дуже наполегливо працював над своїм поверненням протягом останніх місяців і переконав своїми чудовими виступами в Академії», — сказав Даніель Фінклер, генеральний директор BIG.

Гравці BIG вже перебувають у Берліні, та готуються до другої половини 2022 року, яка розпочнеться для них 21 серпня на BLAST Premier Fall Groups, після чого розпочнеться 16 сезон ESL Pro League.

Материалы по теме

ESL Pro League 16: Завершилися ігри в Групі B, дивитися результати

В рамках ESL Pro League 16 завершилися матчі Групи B. Результати виявилися досить несподіваними.

tabseN⁠ та gob b продовжили контракти з BiG до 2027 року

0

Німецький дует BIG у складі капітана Йоганнеса tabseN⁠ Водарца та головного тренера Фатіха ⁠gob b⁠ Даїка продовжив співпрацю з організацією до 2027 року, фактично поклавши край чуткам про те, що вони залишать команду.

У складній боротьбі BiG перемогли FaZe та стали чемпіонами Roobet Cup 2022

0

Не дивлячись на скептицизм аналітиків, команда BiG вдруге за турнір перемогла в фаворитів FaZe та стала чемпіоном турніру Roobet Cup 2022. Матч виявився дійсно напруженим і жоден з суперників не хотів віддавати перемогу. Все вирішилося на додаткових раундах третьої вирішальної карти.