Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

BIG оголосили про повернення k1to до основної команди. 23-річний гравець займе місце Тіціана tiziaN Фельдбуша, який залишиться в німецькій команді, проте на іншій посаді. Раніше ми писали, що він продовжив свій контракт ще на чотири роки. 

k1to повертається до основного складу після майже пів року перебування в BIG Academy, де він взяв на себе роль лідера в грі. «k1to дуже наполегливо працював над своїм поверненням протягом останніх місяців і переконав своїми чудовими виступами в Академії», — сказав Даніель Фінклер, генеральний директор BIG.

Гравці BIG вже перебувають у Берліні, та готуються до другої половини 2022 року, яка розпочнеться для них 21 серпня на BLAST Premier Fall Groups, після чого розпочнеться 16 сезон ESL Pro League.

Материалы по теме

BiG підписали українку в свій склад з CS2

0

Європейський клуб BiG підписав українку у свій жіночий склад з Counter-Strike. Ще до офіційного підписання Олександра Kyossa Тихонська встигла зіграти за Бігів два турніри серії ESL Impact Cash Cup, на одному з яких її команда здобула перемогу.

BiG виграли CCT 2023 ONLINE FINALS 5, заробивши 100 тисяч доларів

0

BiG стали чемпіонами онлайн-турніру CCT 2023 ONLINE FINALS 5. У фіналі німецький клуб переміг росіян Aurora Gaming. За перемогу команда здобула 100 тисяч доларів з загального призового фонду в 200 тисяч.

Monte посіли друге місце в турнірі #CCT North Europe Series 7

0

Monte посіли друге місце в турнірі CCT North Europe Series 7, програвши у фіналі команді BiG. За срібло на турнірі команда отримала 10 тисяч доларів.

OG представили новий європейський склад, залишивши лише одного гравця з попереднього

0

OG завершили підписання контрактів з regali, ⁠k1to⁠ та ⁠FASHR⁠. Також, після перерви, в команду повернувся nexa⁠. Таким чином з попереднього провального складу в команді залишився лише F1KU, гравця flamez продали у Vitality, а росіянина degter та чеха NEOFRAG посадили на лаву запасних.