Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Більше про решафли міжсезоння читайте у статті на сайті. 

Також цікаво, що NAVI у цьому турнірі бере участь без своєї основної зірки Олександра s1mple Костилєва. Українець взяв відпустку через сімейні обставини і йому на заміну вийшов гравець академії headtr1ck

Турнір проходитиме з 19 по 28 серпня і на ньому розіграють 178 тисяч доларів США та кваліфікації на наступні Бласти. 

Спочатку учасники, розділені на три групи по 4 команди, відіграють групову стадію у форматі GSL. В залежності від зайнятого в групі місця команди вийдуть в сітку Play-In. З неї шість команд потраплять ще в одну сітку у боротьбі за квоти.

Групова стадія

Сітка Групи А

Сітка Групи В

Сітка Групи С

Сітка Play-off

Сітка останнього шансу

Результати турніру

Українськомовна трансляція від WePlay

Слідкуйте за репортажем, ми будемо оновлювати результати. 

Материалы по теме

CEO NAVI Євген Золотарьов буде боротися проти російських талантів на TI 11

Директор NAVI Євген Золотарьов анонсував колективне звернення від ряду команд до Valve щодо формату проведення цьогорічних російськомовних трансляцій. CEO пожалівся, що у доті на відміну від CS:GO немає сильного авторитетного альянсу команд.

NAVI сенсаційно програли G2, Vitality легко впоралися з Outsiders в рамках чвертьфіналів ESL Pro League 16

Команда NAVI сенсаційно програла G2 і стала другим фаворитом, який вилетів з ESL Pro League 16, не потрапивши навіть в четвірку найкращих.

В Києві відбудеться пабстомп, присвячений фіаналу ESL Pro League 16. Кількість місць обмежена

2 жовтня у день фіналу ESL Pro League в Києві відбудеться пабстомп, присвячений фіналу події. Організатори обіцяють бітбокс-шоу, розіграш м’ясно-пивного сету та ігрових девайсів від партнерів.

Заради грошей Valve поставила на кон свою репутацію. Компанія співпрацює з людьми, що відкрито підтримують політику Путіна

Valve зробила свій вибір, так можна характеризувати список талантів російськомовної студії на цьогорічному The International. Якщо в минулі роки між росіянами та українцями був паритет, більш того українці домінували на ключових позиціях, цього року Valve зробила вибір у бік росіян, майже викресливши українців, які фактично роками будували ком’юніті доти у всій Східній Європі.