Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З’явилися чутки, що популярна гра Apex Legends у жанрі Battle Royale від Respawn Entertainment отримає спін-офф. Нещодавно на офіційному веб-сайті Respawn з’явилося кілька вакансій, які вказують на те, що студія розробляє спін-офф шутера для одного гравця і це буде гра по сюжету Apex Legends.

У списках вакансій гра називається «Incubation Project Apex Universe FPS Incubation Project» і що це буде «абсолютно нова одиночна гра Respawn». Варто зазначити, що Apex Legends вже є спін-оффом Titanfall і Titanfall 2 від Respawn, але ця нова гра, швидше за все, буде базуватися вже на світі та персонажах, представлених в Apex Legends.

Звісно є ймовірність, що це просто замаскований Titanfall 3, проте, враховуючи, наскільки Apex Legends затьмарила серію Titanfall, більш імовірно, що ми отримаємо сюжетну гру з одним або кількома персонажами, представленими в грі Battle Royale. 

Коли вийде гра поки невідомо, скоріше за все чекати доведеться довго, через те, що студія Respawn Entertainment працює над кількома великими проектами — це Wars: Star Wars: Jedi Survivor, новий шутер від першої особи та стратегія. На додаток до цього, студія регулярно випускає сезонні оновлення для Apex Legends та Apex Legends Mobile

У будь-якому випадку цікаво буде побачити одиночний шутер серед кіберспортивних дисциплін. Нажаль після смерті Quake III, який був справжнім шедевром, світ кіберспорту так і не знайшов гідної альтернативи і жанр фактично помер. Можливо Respawn зможе випустити круту гру і відновити те, з чого починався кіберспорт? 

Читайте також про те, що вперше в історії команда з більшістю українців у складі посіла верхню сходинку у світовому рейтингу з CS:GO. 

Материалы по теме

Стрімер здолав шлях від найнижчого до найвищого рангу у Apex Legends лише протягом одного стріма, граючи у випадкових командах

Багато гравців, застрягши на якомусь рангу жаліються, що не можуть пройти далі через поганих тіммейтів і кажуть, що піднятися можна тільки граючи в паті. Проте стрімер Wxltzy спростував це, піднявшись з найнижчого рангу в Apex Legends до найвищого лише протягом одного стріма, граючи за випадкові команди.

50+ найкращих моментів ALGS Championship 2022 — Чемпіонату Світу з Apex Legends

0

Вийшло відео з найкрутішими хайлайтами (класними моментами) Чемпіонату Світу з Apex Legends. Якщо ви не маєте бажання дивитися багатогодинні трансляції, а просто хочете насолодитися грою топових гравців у, можливо, найкращу королівську битву, обов’язково подивіться це відео, воно того варте.

Білоруський кіберспортсмен підтримав Україну на Чемпіонаті Світу з Apex Legends

На Чемпіонаті Світу з Apex Legends білоруський кіберспортсмен Кирило 9impulse Костів, який виступає за ZETA DIVISION, показав на трансляції значок з написом stand with Ukraine у кольорах українського прапора.