Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспорт в черговий раз демонструє свою абсолютну незрілість. Команда NAVI без страждань сумління та бойкотів грає проти російської команди Virtus.pro, яку спонсорує путінський олігарх, проте називає VP у своїх соціальних мережах їх підсанкційною назвою Outsiders, хоча всі турнірні оператори зняли з VP всі санкції.  При цьому NAVI продовжують використовувати логотип Outsiders, хоча всі вже використовують лого VP.

Своєю чергою Virtus.pro відповіли NAVI таким самим дитячим вчинком, прибравши з командної графіки логотип NAVI та замінивши назву суперника на слово «Opponents». 

В той час, як у футболі українські спортсмени відмовляються від гри з росіянами і б’ють їм пики при зустрічі, в кіберспорті клуби страждають дитячими забавками. Мужньо грають один проти одного, але змінюють логотипи і назви клуба-суперника. 

Інколи складається враження, чи дехто в кіберспорті або не може вирости, абож отримав невиліковну травму головного мозку через надмірне захоплення комп’ютерними іграми. 

Читайте також: Natus Vincere підписали команду PuckChamp з двома українськими колаборантами у складі. Ми зібрали докази!

Материалы по теме

Олександр Петрик жорстко розкритикував чергові колаборації s1mple та b1t з росіянами на тлі війни в Україні

0

Олександр Петрик жорстко розкритикував професійних гравців NAVI українців s1mple та b1t на тлі їх чергових колаборацій з росіянами. Нещодавно b1t засвітився в інстаграмі відомого російського блогера, а s1mple взяв участь у «благодійному» стрімі разом з чисельними росіянами в тому числі Z-патріотом Фінарготом.

b1t покатався по Дубаю за кермом Ламборгіні російського пранкера та блогера і засвітився у його інстаграм

Відомий російський пранкер та ютубер Нікіта Здрадовський, який має на ютубі понад мільйон підписників, виклав у власному інстаграм кілька сторіс, на яких він ганяє по вулицях Дубаю на Ламборгіні. На одному з відео за кермом дорогої автівки сидить гравець NAVI b1t. Українець також відмічений в сторіс російського блогера.

Edward видалили з залу слави на сайті NAVI

NAVI прибрали з залу слави на сайті клубу одного з засновників організації Іоана Edward Сухарєва. Пістолкінг був членом легендарної п’ятірки, з якої почалася велична історія Народжених Перемагати і разом з Zeus, markeloff, Ceh9 та starix здобув чотири перемоги на Чемпіонатах світу з CS 1.6 у 2010-2011 роках.

NAVI звільнили аналітика складу з CS:GO після того, як він почав працювати на російськомовну студію трансляцій Paragon

Одним росіянином менше стало в NAVI. Український клуб звільнив 33 річного аналітика складу з CS:GO з нікнеймом PRADIGGG після того, як він почав працювати в російськомовній студії Paragon, яку називають продовженням RuHUB.