Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб ENCE став переможцем IEM Dallas 2023. У фіналі команда без особливих проблем впоралася з MOUZ і підняла над головою кубок чемпіонів престижного турніру.

Слід зазначити, що до цього клуб не вигравав великих турнірів більш ніж 4,5 роки, а Snappi взагалі йшов до перемоги все життя. Для того, щоб виграти великий турнір данцю знадобилося 15 років. 

Також вперше в історії Чорногорії представник цієї маленької країни (Maden) посів таке високе місце на турнірі з CS, а представник Іспанії SunPayus став першим іспанцем в історії, хто забрав титул MVP турніру. 

Цікавий факт

Цікаво, що з командою ENCE на цьому турнірі працювала та сама психолог Мія Стелберг, яка свого часу допомагала вигравати Мейджори Astralis та The International команді OG. 

Статистика турніру

На піку турнір зібрав у екранів 323 тисячі глядачів. Це сталося у фінальному матчі ENCE проти MOUZ. Через відсутність українських команд та гравців українськомовна трансляція не била рекордів і посіла п’яте місце, зібравши на піку близько 4,5 тисяч глядачів. 

Материалы по теме

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського складу клубу ENCE

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського клубу ENCE. Український гравець, який кілька місяців тому несподівано пішов з Monte, нарешті знайшов нову команду і зможе продовжити грати на найвищому рівні.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

ENCE оголосили новий склад команди на 2024 рік

0

ENCE після втрати свого зіркового складу, який стабільно входив в п’ятірку найкращих команд світу, оголосили новий склад. До команди приєдналося польське ядро команди 9INE.

Костяк ENCE “обрав гроші” і перейшов у Falcons. Новий склад команди арабських шейхів виглядає, як команда ТІР-1 рівня

ENCE оголосили про закриття поточного складу з CS2. Команда, яка займає четверту сходинку світового рейтингу і у 2023 році стабільно була в світовому топі, розвалюється на очах і буде змушена починати все спочатку у 2024-му.