Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб fnatic попрощався зі своїм ключовим гравцем Mezii. Хоча команда і мала наміри грати з гравцем й надалі, він зажадав перейти в іншу організацію і фнатіки пішли йому на зустріч. Ймовірно Mezii найближчим часом приєднається до Vitality.

Своєю чергою fnatic мають наміри незабаром створити нову конкурентоспроможну команду в CS2. Можливо в них вийде цього разу?

У нас значні амбіції в CS2, і попереду у нас багато роботи, щоб створити склад світового класу, який зможе досягти абсолютної вершини. Ми не плануємо зупинятися і знаємо, що це вимагатиме інвестицій, які ми готові зробити” – написали fnatic у офіційному зверненні. 

 

Материалы по теме

G2 перемогли у весняному фіналі LEC. Всі результати турніру

0

G2 перемогли Fnatic в фіналі європейської ліги з LoL – LEC. Підсумковий рахунок на табло склав 3-1. За перемогу G2 отримали пряме запрошення на MSI. 

fnatic замінили три гравці в основному складі з CS2

0

fnatic оголосили новий ростер з CS2. Команда замінила одразу трьох гравців основного складу, намагаючись повернутись до світового Олімпу.

fnatic перемогли на VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір обійшов за переглядами Thunderpick World Championship

Перемогою fnatic завершився досить великий міжнародний турнір з VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір був цікавий для нашої аудиторії тим, що в ньому брала участь велика кількість топових команд, а також японська команда FENNEL, яку тренує український спеціаліст Іван Johnta Шевцов.