Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

G2 повідомили, що легенда польської п’ятірки Віктор TaZ Войтас став тренером команди. Польський спеціаліст в останній час тренував команду HONORIS і його прихід до G2 став повною несподіванкою.

З іншого боку в останні місяці G2 переживають не найкращі часи, при тому, що володіють зірковим складом. Ймовірно, цього разу члени команди чи менеджмент вирішили піти альтернативним шляхом, не звільняти гравців, а спробувати поміняти наставника команди. 

Подивимося, чи зможе Войтас проявити себе, керуючи гравцями світового класу. 

 

Материалы по теме

G2 та Virtus.pro розіграли путівку в фінал Esports World Cup 2024 в дисципліні CS2. Результати

0

G2 та Virtus.pro зіграють в першому півфіналі Esports World Cup 2024.На шляху до півфіналу G2 здолали The Moongolz з рахунком 2-0, а потім впевнено перемогли лідерів світового рейтингу Team Spirit.

Цього ви точно не очікували! Snax став новим капітаном G2

0

Попри прогнози більшості аналітиків G2 не зроблять NiKo капітаном, бо клуб несподівано підписав ветерана сцени, тридцятирічного Януша Snax⁠ Погожельски, який і замінить HooXі в ролі лідера команди. 

HooXi⁠ залишає G2, вигравши три надпрестижних титула в Counter-Strike

0

G2 вирішили позбавитися Расмуса ⁠HooXi⁠ Нільсена. Гравець прийшов в G2 два роки тому з Copenhagen Flames, після того, як данська команда, яка ніколи нічого не вигравала, але завжди вважалася інкубатором талантів, гарно проявила себе на Мейджорі.

G2 підписали malbsMd⁠. Гватемальський гравець замінить в складі nexa⁠

0

G2 офіційно оголосили про придбання Маріо ⁠malbsMd⁠ Самайоа. 21-річний гватемалец приєднався до команди, щоб замінити Неманью nexa⁠ Ісаковича