Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Дубаї стартував досить великий турнір з CS:GO, який пройде за дуже простою системою Single Elimination. 8 запрошених команд розіграють між собою призовий фонд у розмірі 250 тисяч доларів. Турнір шейхам допомагає проводити Starladder, а офіційну українськомовну трансляцію на своєму власному каналі забезпечує Олександр Петрик.

Через велику щільність змагань Global Esports Tour Dubai 2022 насправді виглядає як ТІР-2 змагання. На чемпіонаті немає зіркових команд, найсильніша п’ятірка займає лише сьоме місце у світовому рейтингу, а інші команди навіть не входять до першої десятки найкращих колективів світу. 

Очевидно, що особливого престижу перемога на цьому змаганні не несе, проте учасники мають чудову можливість заробити непогані призові без особливої конкуренції. 

Пряма трансляція українською мовою

Склад учасників Global Esports Tour Dubai 2022

Головними претендентами на перемогу виглядають NiP та Mouz, проте оновлені OG та Complexity теоретично можуть скласти їм конкуренцію. Сітка Single Elimination не залишає другого шансу, тому є певна вірогідність, що вистрілити може і хтось з темних конячок. 

Сітка змагання

Розклад матчів

Розподіл призового фонду

Читайте також новину про черговий скандал навколо Бумича та його дружини. Здається, такого за всю історію світового кіберспорту ще ніколи не було. 

Материалы по теме

Олександр Петрик проводить аукціони скінів з CS:GO де збирає гроші на допомогу ЗСУ. У черговому аукціоні розігрується ніж Woro2k

Ютубер та аналітик Олександр Петрик запустив черговий благодійний аукціон, на якому розіграє ніж з інвентаря відомого українського кіберспортсмена Woro2k. До цього Петрик вже успішно провів 14 аукціонів зі скінами на суму 28550 гривень та зібрав суму 167 500 гривень.

Starladder повідомив про об’єднання ліг Східної та Західної Європи у одну Європейську лігу, а також відкрив реєстрацію на PCS 7

Starladder повідомив про зміну формату ліги PCS 7 — турніру з PUBG: BATTLEGROUNDS. Східну та Західну Європи буде обїєднано у одну європейську лігу.

Відомий аналітик розібрав шість найцікавіших раундів фіналу IEM Cologne 2022

0

Олександр Петрик провів аналіз шести найцікавіших раундів фіналу IEM Cologne 2022.

«Не хочу, щоб NAVI називали себе українським клубом, поки за них грають росіяни» — Олександр Петрик дав відверте інтерв’ю українському спортивному порталу

Аналітик, коментатор та блогер CS:GO Олександр Петрик дав дуже велике, розгорнуте та відверте інтерв’ю українському спортивному порталу Tribuna.com Окрім стандартних тем мова зайшла і на такі складні та важливі теми, як то перехід на українську мову, створення українськомовного контенту, неприйнятну позицію NAVI щодо росіян у своїх складах, та незрозумілі висловлювання найкращого гравця світу Олександра s1mple