Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ряд джерел в тому числі авторитетний портал Dexerto повідомляють, що NAVI планують підписати одразу трьох нових гравців.

Ймовірні кандидати – це досвідчений гравець NiP Aleksib⁠ на пост капітана, а також перспективні молоді гравці команд, які стали відкриттями на останньому Мейджорі. В NAVI сватають jL⁠ з команди Apex, та iM з команди Gamer Legion. 

Головним плюсом цього інсайду є те, що і iM і jL пристойно розуміють російську мову, тож команда може зберегти мову спілкування не переходячи на англійську, проте складнощі можуть виникнути з Aleksib⁠, якщо його справді підпишуть. 

Загалом же деякі інсайдери кажуть, що такі зміни стануться через бажання electronic та perfecto піти з NAVI. Такий розвиток подій цілком ймовірний, бо росіян в складі NAVI ненавидить більшість українців, а в Росії їх взагалі вважають зрадниками. Такий стан речей не може не тиснути на них психологічно. Цілком логічно, якщо росіяни перейдуть у C9, куди їх сватають і де давно шукають підсилення. 

Продати росіян в американську організацію NAVI також зможуть без проблем, тож це теж виглядає логічним, а значить ймовірним. 

Знаючи небажання керівництва NAVI брати молодих невідомих гравців, яке зараз буде підкріплене негативним досвідом з npl, та небажання мати справу з гравцями 25+, підписання iM та jL виглядає цілком ймовірним. Ці гравці розуміють російську, проявили себе видатними талантами і, що саме головне, вже обстріляні на сцені Мейджора.

Питання викликає тільки підписання Aleksib⁠, який є таким собі збитим льотчиком, який багато де грав, але ніде не закріпився. Проте на ситуацію можна подивитися і під іншим кутом. Після провалу експерименту з Електроніком NAVI будуть шукати тільки провірений варіант, тобто досвідченого капітана. Також це має бути не росіянин. В результаті вибір у наві не такий і великий, бо молодий гравець не буде авторитетом для s1mple, а це головний чинник для того, щоб команда заграла. 

Водночас у чорно-жовтих налагоджені гарні зв’язки з NiP, тож Aleksib⁠ вони можуть підписати на правах оренди на випробувальний термін, а потім, якщо гра не піде, підшукати перспективніший варіант. 

Наразі інсайдери пророкують NAVI такий новий склад. Чи виявиться він справжнім, чи є черговою фантазією “інсайдерів” ми дізнаємося досить скоро. 

  • Oleksandr “⁠s1mple⁠” Kostyliev
  • Valeriy “⁠b1t⁠” Vakhovskiy
  • Aleksi “⁠Aleksib⁠” Virolainen
  • Justinas “⁠jL⁠” Lekavicius
  • Mihai “⁠iM⁠” Ivan 

Показники потенційних нових гравців NAVI

Показники старих гравців NAVI

Нагадаємо, що в більшості випадків інсайди не виправдовуються через те, що їх просто вигадали абож командам не вдалося домовитися про суму трансферу. Інсайд з заміною росіян на європейців виглядає цілком логічним, але цілком може виявитися, що його вигадали просто для хайпу і він не має нічого спільного з реальністю. 

Материалы по теме

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

NAVI разом з PUMA запустили стильну та іноваційну колекцію мерчу. Здається кіберспортивна форма нарешті почала “дорослішати”

0

NAVI разом з PUMA запустили нову колекцію командної форми в якій клуб виступатиме у 2024 році. До колекції входить командна джерсі, штані і два типи жакетів – з повною блискавкою і напівблискавкою.