Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В інтерв’ю Astralis колишній гравець Monte і поділився своїми думками щодо того часу, що він провів в українському клубі і тих проблем, які його там спіткали.

«Досвід, який я отримав під час перебування в східноєвропейському клубі Монте значною мірою пов’язаний з тим, наскільки сильно культура Данії відрізняється від культури іншої країни, починаючи з моралі і закінчуючи трудовою етикою. У нас не було постійної бази, ми здебільшого стрибали туди-сюди між Польщею та Німеччиною і це вимагало чималих витрат душевної енергії», – розповідає br0.

«Повернувшись до Astralis я можу знову міцно стати на ноги і бути впевненим, що я беру на себе відповідальність за свою роботу. Я зрозумів, що мені не потрібен постійний нагляд. Необхідність бути самостійним навчила мене не тільки допомогати собі, а й допомагати іншим».

«Повернення в Astralis має велике значення для мене, бо я з самого початку пішов в команду талантів з однією метою: потрапити до основної команди. Я мав надію і вірив, що одного разу мене підвищать. Я ніколи не переставав вірити, хоча мої надії поступово вщухали, бо основний склад змінювали, а мене ігнорували. Тепер, продемонструвавши свою цінність під час перебування за кордоном в лавах Монте в більш шорстких умовах і граючи на набагато вищому рівні, я розумію що це було не дарма”, – зазначає br0.

Материалы по теме

MOUZ і Astralis вийшли у півфінал ESL PRO League S19

0

 Визначилися два останні півфіналісти дев’ятнадцятого сезону ESL PRO League. Півфінали турніру відбудуться вже сьогодні, а фінал пройде у неділю.

Monte назвали новий склад команди з CS2 і пояснили свій вибір

Клуб Monte оголосив новий склад команди з CS2. Попри очікування команда не підписала відомих гравців і навіть не викупила Kvem з IKLA. В Monte вирішили зберегти гроші і дали шанс гравцям з молодіжного складу.

Xyp9x⁠ залишив Astralis через вісім років після створення команди

0

Astralis оголосили, що Андреас Xyp9x⁠ Хойслет розлучається з організацією, завершуючи восьмирічний період перебування в організації, протягом якого данець виграв чотири Мейджори та безліч елітних трофеїв на лані.