Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний французський гравець Кенні kennyS⁠ Шруб після шести років перебування у G2 змінив клуб і повертається на професійну сцену. 

Останні півтора роки один з найкращих снайперів світу перебував у G2 на контракті та навіть знімався у рекламних роликах клубу, проте не грав в основному складі. 

Тепер контракт Шруба завершився і гравець має нагоду знову спробувати свої сили на сервері. 

Новою домівкою француза стане молодий французський клуб Falkon, який належить саудівським шейхам. 27 річний снайпер kennyS замінить в клубі Браяна Maka⁠ Канді — на такі зміни амбіційний проект пішов після поразки на відбіркових на IEM Rio Major. 

Головною метою на найближче майбутнє французський снайпер назвав вихід на місцевий BLAST.tv Paris Major 2023: «Я грав у стільки великих Мейджорах, тож пропустити Ріо-мейджор було дуже боляче. Принаймні спроба пройти кваліфікацію на BLAST Major — це те, чого я дійсно прагну зараз. Паризький мейджор, безумовно, є найбільшою метою, і я буду робити все, щоб її досягти».

На цей час діючий склад Falkon виглядає наступним чином:

Натан «⁠NBK-⁠» Шмітт
Кевін «⁠misutaaa⁠» Рабієр Кенні
«kennyS⁠» Шруб
Алі «⁠hAdji⁠» Хайнусс
Джордан «⁠Python⁠» Мунк-Ферле

Стів » ⁠Ozstrik3r⁠ « Флавіньї

Читайте також: Зірка фільмів для дорослих виклала фото з s1mple та пообіцяла йому зустріч на Мейджорі в Парижі

Материалы по теме

G2 звільнив свій склад з VALORANT. Очевидний крок після того, як команда не отримала слот у франшизній лізі

0

Клуб G2 звільнив всю свою команду з VALORANT. Раніше один з найвідоміших кіберспортивних брендів розраховував потрапити до професійної франшизної ліги від Riot Games, проте після гучного скандалу навколо CEO організації втратив цей шанс.

Riot Games розповіли, які санкції вони наклали на колишнього CEO G2 Карлоса Родрігеса

Riot Games розповіли про обмеження, які вони вводять проти колишнього CEO кіберспортивного клубу G2 Карлоса Родрігеса. Розробник LoL та VALORANT провів детальне розслідування і постановив, що колишній голова іспанського клубу«брав участь у діяльності, яка завдає шкоди інтересам Ліги та Riot Games».

G2 програли GamerLegion і з ганьбою вилетіли з RMR. Команда вперше пропустить Мейджор

Команда G2 стала головною сенсацією IEM Road to Rio RMR. Вперше з 2015 іменитий клуб не зміг пройти на Мейджор, зігравши на RMR зі статистикою 1-3, тобто здобувши лише одну перемогу і три поразки.