Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишня команда Gambit з VALORANT, яка після закриття клубу продовжила грати під тегом M3C, припиняє своє існування.

Джерела повідомляють, що команда не отримала місця у франшизній професійній лізі від Riot Games через агресію РФ проти України. Без слота у професійній лізі команда з амбіціями просто не має мотивації для існування. 

Як повідомили джерела Dot Esports, гравці отримали пропозиції від північноамериканських команд, але залишається малоймовірним, що вони приєднаються до нової команди через проблеми, пов’язані з підписанням російських гравців.

Ймовірно, гравці спробують приєднатися до організацій, які отримають слоти в лізі EMEA.  

M3C, які раніше грали за Gambit, мають одну з найвідоміших історій у кіберспорті VALORANT  з моменту запуску гри. Минулого року вони посіли друге місце на Чемпіонаті Світу CHAMPIONS 2021. Цього року команда провалила відбіркові та не змогла пройти на головний турнір року. 

Дивіться також найатмосферніші фотографії з CHAMPIONS 2022.

Материалы по теме

NAVI розпустили свій провальний жіночий склад з VALORANT

0

NAVI розпустили свою жіночу команду з VALORANT – Celestials, яку було створено у липні 2022 року і представлено турецьким складом.  Клуб розігнав склад з жорстким формулюванням “за незадовільні результати”.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

VCT 2023: Game Changers Championship – добірка найкращих фотографій з турніру

Пропонуємо вашій увазі добірку найкращих фотографій з VCT 2023: Game Changers Championship. Riot Games дійсно створюють фантастичні турніри, справжнє свято кіберспорту.

VCT 2023: Game Changers Championship – результати жіночого Чемпіонату світу з VALORANT, хайлайти, статистика і відео фіналу

Американська команда Shopify Rebellion перемогла у фіналі жіночого Чемпіонату світу з VALORANT – VCT 2023: Game Changers Championship, який відбувся цими вихідними у бразильському місті Сан Пауло.