Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишня команда Gambit з VALORANT, яка після закриття клубу продовжила грати під тегом M3C, припиняє своє існування.

Джерела повідомляють, що команда не отримала місця у франшизній професійній лізі від Riot Games через агресію РФ проти України. Без слота у професійній лізі команда з амбіціями просто не має мотивації для існування. 

Як повідомили джерела Dot Esports, гравці отримали пропозиції від північноамериканських команд, але залишається малоймовірним, що вони приєднаються до нової команди через проблеми, пов’язані з підписанням російських гравців.

Ймовірно, гравці спробують приєднатися до організацій, які отримають слоти в лізі EMEA.  

M3C, які раніше грали за Gambit, мають одну з найвідоміших історій у кіберспорті VALORANT  з моменту запуску гри. Минулого року вони посіли друге місце на Чемпіонаті Світу CHAMPIONS 2021. Цього року команда провалила відбіркові та не змогла пройти на головний турнір року. 

Дивіться також найатмосферніші фотографії з CHAMPIONS 2022.

Материалы по теме

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.

Riot Games розширює європейську лігу LEC на регіон MENA та кардинально змінює систему змагань

У новому сезоні Riot Games кардинально перебудують свою другу за потужністю європейську лігу з League of Legends. Раніше LEC охоплювала лише Європу, тепер же вона суттєво розширить кордони та змінить назву на League of Legends EMEA Championship.