Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У неймовірно напруженому двобої Monte знову програли Virtus.pro, цього разу в півфіналі турніру Thunderpick World Championship 2023.

Матч стартував з розгромної перемоги Monte на виборі росіян, де останні ледь змогли взяти 6 раундів. Проте на виборі українців VP змогли зрівняти рахунок. Вирішальною картою став міраж, де напружена боротьба призвела до додаткового часу. 

В якийсь момент український клуб був лише в раунді від перемоги, проте віддав дуже прикрий клатч, а на других додаткових просто не витримав напруги. 

Дуже прикра перемога в принциповому матчі проти росіян та ще й друга поспіль за пару днів. В результаті Monte посіли 3-4 місце і заробили 50 тисяч доларів. 

Virtus.pro вже завтра зіграють у фіналі проти Faze. Переможець отримає 250 тисяч, а програвший 100 тисяч доларів США. 

 

Материалы по теме

Monte з тріском вилетіли з Global Esports Tour Rio 2024

Український клуб Monte з тріском провалився на Global Esports Tour Rio 2024, команда, яка ще пів року тому обігрувала грандів і боролася за титул на Мейджорі, сьогодні посіла останнє місце на другорядному турнірі, де серед учасників немає жодної команди з першої десятки світового рейтингу.

Monte втратили ще чотири позиції в світовому рейтингу. Рейтинг українських команд

0

Оновився рейтинг HLTV і український клуб Monte опустився на 27 місце. Після невдалого виступу на відбіркових до Мейджора команда втрачає місця майже після кожного щотижневого оновлення рейтингу. В останнє так низько Monte були рік тому у квітні 2023 року, тоді вони посідали 32 місце і грали європейський RMR, через який тріумфально пройшли на Мейджор.

Forze замінили логотип Monte у своєму анонсі. Український клуб дотепно відповів росіянам

0

Український клуб Monte і російський клуб Forze обмінялися панчами в Твіттері. Російська команда, спонсором і власником якої є Лукойл, в анонсі своєї участі на EPL19 замінила логотип українського клубу Monte на фігурку з логотипа CS2. 

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.