Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Movistar Riders стали переможцями лан-турніру ESL Challenger at DreamHack Melbourne 2023, який відбувся в Австралії. В змаганнях брали участь переважно команди з тихоокеанського регіону та Америки, проте в фіналі зустрілися європейські колективи третього рівня, що в котре показало розрив в рівні між Європою та іншим світом.

У фінальному протистоянні Movistar Riders перемогли Bad News Eagles з рахунком 2-0 і заробили 50 тисяч доларів США, а також слот у ESL Pro League Season 18.

Групова стадія

Play-off

 

Результати

Читайте також:  Maincast відмовилися від прав на російськомовні трансляції ESL та Dreamhack. Причини, версії та висновки надважливої події

Материалы по теме

Алесандро ⁠alex⁠ Масанет переходить з Movistar Riders до NiP

0

HLTV повідомляють, що лідер Movistar Riders стане новим капітаном NiP. За інформацією порталу  Алесандро ⁠alex⁠ Масанет замінить hampus і шведський колектив стане першим у його кар’єрі, де доведеться спілкуватися англійською мовою.

Українська команда B8 обіграла Movistar Riders, AVANGAR та HEET і вийшла на європейський RMR

Українська команда B8 сьогодні виграла три матчі поспіль і пройшла на RMR. В першому матчі B8 сенсаційно обіграли шосте місце світового рейтингу іспанську команду Movistar Riders з рахунком 16-9, в другому матчі українці впоралися з AVANGAR, які займають 105 місце у світі, у вирішальному матчі за квоту на Мейджор B8 обіграли сильну французську команду HEET,

Альваро SunPayus⁠ Гарсія залишає Movistar Riders. За чутками він стане снайпером ENCE

Movistar Riders виключили з основного складу Альваро SunPayus⁠ Гарсія. Раніше ходили чутки, що іспанський снайпер стане новим гравцем ENCE.