Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головна світова зірка Dota 2 двократний переможець The International N0tail поділився відео процесу побудови нової стрімерської, яку в його домі в Лісабоні побудували RedBull.

На відео можна побачити всі етапи проекту від чорнового ремонту до брендованої RedBull сучасної кімнати для ігор та трансляцій. Відео супроводжується коментарями зіркового гравця.

 

Читайте також про рейтинг з ТОР-50 найуспішніших українських гравців.

Материалы по теме

N0tail запропонував провести наступний The International в його розкішному особняку за 2 мільйони доларів

Йохан N0tail Сундштайн під час подкасту з генеральним директором OG JRM Luna висловив зацікавленість у проведенні TI12 наступного року у своєму величезному особняку в Лісабоні в Португалії, який коштує 2 мільйони доларів США.

OG презентували шпалери «Шлях до перемоги на TI2022» в українському стилі

0

Команда OG, яка з самого початку війни висловлювала щиру підтримку України, а її лідер — дворазовий чемпіон The International N0tail навіть проводив благодійні стріми для збору коштів для України разом з Dendi, презентувала командний Wallpaper в українському стилі.

Официально: n0tail берёт перерыв от выступлений на турнирах

0

Капитан коллектива OG, Йохан n0tail Сундштайн, взял перерыв от выступлений на турнирах. При этом киберспортсмен не покинет организацию, а останется в качестве наставника нового состава.