Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere повідомили про те, що разом з Акордбанком передали Збройним Силам України та правоохоронним органам 120 броньованих та звичайних авто.

Також клуб каже, що передав на фронт планшети, дрони, генератори, активні навушники та інше необхідне обладнання.

Андрій Галась, полковник, Начальник логістики Командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

«Забезпечення мобільності військових підрозділів при виконанні бойових завдань є вкрай важливою складовою їх успіхів. На жаль, автівки дуже швидко виходять з ладу. Тож потреби в них — постійні. Передані Акордбанком і NAVI авто працюють на сході і на південному напрямку, і щодня допомагають підрозділам Десантно-штурмових військ ЗСУ виконувати завдання».

Євген Золотарьов, Генеральний директор клубу NAVI

«Командна робота — це те, на чому ми в NAVI знаємось чи не найкраще. Ми вдячні ЗСУ за можливість працювати, повноцінно функціонувати у рідній країні, відкривати нові буткемпи та академії заради розвитку українського та світового кіберспорту. NAVI прагне виховувати нові покоління наших гравців, щоб у майбутньому якомога більше українців представляли країну на змаганнях tier-1 рівня».

Якщо раніше всі спроби NAVI допомогти Україні скоріше нагадували дрібні подачки, то ця допомога дійсно вражає. Сподіваємося зовсім скоро український клуб зовсім позбавиться росіян у складі і ми знову повною мірою зможемо пишатися нашою командою.  

Декілька фото з сайту клубу.

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.