Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI офіційно повідомили про продаж росіян electronic та Perfecto до американського клубу Cloud9. На офіційному сайті клуб був лаконічним і не співав дифірамби представникам країни-терориста, проте присвятив гравцям прощальне відео.

“Perfecto провів у NAVI 1253 дні, а electroNic – 2023 дні. Ми дякуємо гравцям за внесок у розвиток клубу та бажаємо удачі у новому сезоні”! – написали NAVI

Electronic прийшов в NAVI у 2017 році з команди Flipsid3 і з тих часів виграв з командою 11 турнірів вищого рівня, включаючи Мейджор в Стокгольмі і Intel Grand Slam. Тільки призовими гравець заробив понад 1,5 мільйона доларів США. 

Perfecto приєднався до NAVI у 2020 році, перейшовши з команди Syman. За чорно-жовтих він виграв вісім великих турнірів в тому числі Мейджор та Intel Grand Slam.

Після початку повномасштабного вторгнення Electronic так і не виконав вимоги NAVI і не переїхав з Росії, а його дружина відмітилася тим, що ставила вподобайки російським пропагандистам і, за інсайдерською інформацією, навіть робила пожертви на користь так званої ДНР. 

Хоча обидва гравці, виступаючи за NAVI жодним чином публічно не підтримували російську агресію, за весь час війни вони так жодного разу і не засудили дії Росії. 

Через їх невизначену позицію гравці стали чужими як для українців, так і для росіян, більшість з яких почала засуджувати легіонерів NAVI після того, як український клуб почав допомагати українській армії.

Наві не назвали суму, за яку гравців продали в Cloud9, проте відомо, що це саме продаж гравців, а не добровільний перехід з однієї команди до іншої. 

 

Нам залишається лише чекати, як швидко гравці змінять свої нейтральні прапори на російські триколори на Liquipedia. Попередні гравці NAVI, яких ледь не називали патріотами України, швидко повертали триколор до свого профілю. 

Материалы по теме

NAVI та MOUZ зіграють в півфіналі Esports World Cup 2024. Трансляція

0

NAVI та MOUZ пройшли чвертьфінали і зіграють між собою в півфіналі Esports World Cup 2024. Шлях MOUZ до четвірки найкращих показав, що команда знаходиться не в максимальній формі.

NAVI запускають набір в академію. Треба матч криштально чисту репутацію і доведеться жити в Європі

0

NAVI запустили черговий сезон набору в свою академію з Counter-Strike 2. Вперше клуб залучив в якості партнера топову компанію зі світовим ім’ям.

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу. Під назвою Not So Basic ховаються цікаві дизайнерські рішення

0

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу Not So Basic, яка дуже віддалено нагадує те, що раніше створювали дизайнери клубу.

Cloud9 оновили склад і підписали гравця українського походження. Він прибрав прапор України з профайлу на Liquipedia

0

Американський клуб Cloud9 офіційно підтвердив свій оновлений склад, до нього приєднався ізраїльтянин з українським корінням.