Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Петрик запустив свій власний пікем на BLAST Paris Major. Тепер ви можете не донатити VALVE, а донатити на ЗСУ і наближати перемогу України.

1 квиток коштує лише 100 грн. Ви можете купити скільки завгодно квитків. 

100% зібраних коштів буде перераховано до фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим».

У боті-волонтері @petr1kbot вже створено розділ «Пікеми», де ви прямо зараз можете придбати один або декілька квитків на пікем до паризького мейджору та оформити свій прогноз. Краще беріть декілька квитків, ми ж гроші на ЗСУ збираємо 🙂

Формат пікему — майже без змін. Вам, як і всередині CS:GO, пропонується вгадати, яка з команд матиме 3-0 та 0-3, а хто просто вийде в наступний етап. А коли настане час плей-оф, то вам треба буде спрогнозувати сітку аж до самого чемпіона! Ми додали лише нову формулу підрахунку балів, яка має стимулювати вас прагнути до ідеальних прогнозів. Детальніше про це — в розділі «Про пікем» всередині бота-волонтера.

А які призи?

Загальний призовий фонд пікему складає ~50000 грн:

Головний приз  Складний ніж (★) | Доплер.

У нагороду за 2 місце хтось з вас отримає єдиний у світі USP-S (StatTrak™) | Зарості з фазою №501 у якості «щойно з фабрики».

Загалом 10 найкращих пікемів буде нагороджено скинами, деталі — у розділі «Призи» в боті-волонтері.

Цей пікем — покращена альтернатива пікему в CS:GO. Всі ваші гроші підуть не в кишеню байдужої до України компанії Valve, а на очищення української землі від окупантів.

Материалы по теме

Олександр Петрик жорстко розкритикував чергові колаборації s1mple та b1t з росіянами на тлі війни в Україні

0

Олександр Петрик жорстко розкритикував професійних гравців NAVI українців s1mple та b1t на тлі їх чергових колаборацій з росіянами. Нещодавно b1t засвітився в інстаграмі відомого російського блогера, а s1mple взяв участь у «благодійному» стрімі разом з чисельними росіянами в тому числі Z-патріотом Фінарготом.

Шанувальники VALORANT висміяли кубок BLAST Paris Major та порівняли його з кубками аналогічних турнірів своєї гри

0

Шанувальники VALORANT посміялися з кубку останнього Мейджора в історії CS:GO. Дійсно концепція кубку BLAST Paris Major викликала чимало запитань у публіки, бо кубок такої визначної події має виглядати як щось епічне, а виглядав як льодяник.

PashaBiceps виконав обіцянку і подолав 1800 кілометрів від Варшави до Парижу на велосипеді

0

PashaBiceps виконав свою обіцянку і здолав шлях від Варшави до Парижу, щоб підтримати поляків на BLAST Paris Major. Загалом легенда кіберспорту здолав на велосипеді 1800 кілометрів протягом тижня і не дарма. Хоча поляки 9INE давно вилетіли, у півфінал турніру вийшла команда Apex, яку тренує Кубен — колишній тіммейт Паші по легендарній польській п’ятірці.

Як NAVI та Monte анонсували своє протистояння на Мейджорі. Це протилежні полюси

0

NAVI та Monte анонсували українське дербі, головний матч як мінімум року, який поставить рекорд на трансляції та увійде в історію. Команди-антагоністи навіть анонс зробили максимально антагоністичним.